2726
وای من موندم تو کاره این دکترا برا 2 قرون پول بیشتر مامانا رو زیر 7 هفته سونو میکنن

بابا اصلا زیر 7 هفته چیزی مشخص نیست

ای داد ای بیداد

نرید سونو قبل 7 هفته فایده نداره

البته ببخشید اینجوری گفتم ها.....دلم میسوزه برا استرس و نگرانی که تو این دوران میگزرونید و همش الکیه و تقصیر این دکتر های پولکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچچچچچچچچچچچچچ نترس آخر هفته 8 بورو سونو با خیال راحت نی نی رو ببین زود هم نرو

من اصلا ویار در حد مورچه داشتم خیلیییییییییییییییییییییییییییییی کم پس دنبال ویار هم نباش شاید خوش شانس باشی و نداشته باشی

بیخود از حالا استرس به خودت وارد نکن راه زیادی برای استرس داری
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2728
ممنونم دوستای گلم

فردا من هفت هفته و چهار روزه هستم
فردا می رم
چون تو هفته هشت هستم

دعام کنید
کلی نذر و نیاز کردم
دیشب نتونستم بخوابم
می خواستم فقط ساعت زود بگذره

دعا کنید فردا با خبرای خوب بیام

از همتون التماس دعای شدید دارم
سلام عزیزم دختر من الان دوسال و ده ماهشه و خدا رو شکر سالم و سرحال و باهوشه ..جالبه بدونی من اصلا تو دوران بارداریم از اول تا اخرش هیچ ویاری نداشتم و هیچ علائم بارداری هم نداشتم تا ماه ششم هم شکم نداشتم حتی ورم هم نکرده بودم انقدر هم سرحال و زبر و زرنگ بودم که همه دوستام و پیرهای فامیل میگفتن بچه ت پسره چون معمولا زن باردار سر دختر خسته و سنگین و خواب آلود میشه !!این که خیلی هم خوبه من اصلا هیچ خاطره بدی از دوران بارداریم ندارم تا ماه هفتم بارداری میرفتم کلاس زبان و شنا و حسابی خوش گذروندم ..در مورد سن بارداریت هم همونجور که دوستان گفتن امکان اشتباه توی سونو وجود داره گاهی بچه درشته سونو سن رو بالاتر میزنه مثلا چون دختر من ریز بود سونو تاریخ زایمان رو برام جوری زده بود که حساب میکردم من باید ده و پانزده روزه !!زایمان میکردم اصلا از این بابت خودتو ناراحت نکن
حتما هم دکتری پیدا کن که کنارش احساس آرامش کنی و بهش اعتماد داشته باشی تو همین هفته های اول هم پیداش کن چون بلاخره میخوای یکی از مهمترین دوران زندگیتو زیر نظرش بگذرونی دکتر من خانم دکتر صافی بود توی میدون هفت حوض مطب دارن من که خیلی خیلی راضی بودم از ایشون هر موقع هم مشکلی داشتم زنگ میزدم ازشون میپرسیدم به قدری صمیمی و نازنین بودن که هر بار میرفتم پیششون انگار میرفتم پیش یه دوست از زایمان و
همه چی راضی بودم میخوام واسه بچه دوم هم انشالله برم پیش ایشون
ببخشید خیلی طولانی شد
خواستم از نگرانی درت بیارم
به خدا توکل کن انشالله یه نی نی سالم و سرحال داشته باشی
سلام بچه ها

امروز می رم سونو
هفته هشتم هستم

دعام کنید جنین و قلبش رو سالم ببینم

خیلی استرس دارم

از همتون التماس دعا دارم

ظهر برگشتم می یام خبر می دم
ان شاءا... با خبرای خوب می یام
توکل به خدا
سلام آماندا جون تبریک می گم برای منم دعا کن فکر می کنم شما هم مریض دکتر شادانلو هستی چون تو تاپیک مریضهاش دیدمت من هفته پیش 5 هفته و 5 روزم بود ساک حاملگی دید جنینم دید اما واضح نبود در سونوی شکمی گفتن باید 2 هفته دیگه سونوی مجدد بدی منم از استرس دارم می میرم شما سونوی واژینال دادی یا شکمی؟ برام دعا کنین
سلام
ظهر بخیر
خدا رو شکر که شماها از نگرانی در اومدین.
تو برگه سونو ی من که هفته پیش شنبه انجام دادم نوشته چهار هفته و پنچ روزه هست.به دکتر که نشون دادم با توجه به gs گفت خیلی کوچیکه.
من یکشنبه می رم دکتر به عبارتی یکشنبه می شه 5 هفته و 6 روز
تو مطب دکتر دستگاه سونو داره اگه انجام بده صدای قلب نی نیم شنیده می شه یا هنوز زوده؟
اگه سونوی واژینال کنه چه طور؟
کلا از هفته چند شنیده میشه؟
چون ما فعلا به کسی خبر بارداریم رو به خانواده شوهرم ندادیم دارم لحظه شماری می کنم تا خبر رو بدیم به این خاطر می خوام ببینم کی می شه قلب رو شنید.
2706