2410
2553
دختر٥ ماهم دیکه تو هوشیاری سینه نمی گیره... کلا با شیرم سیر نمیشه از اول شیرخشک هم میخورد... سینههام خیلی بزرگ شدن بچههم که دیگه نمیخوره... چی کار کنم که زودتر کوچک بشن؟ :-(
5 ماهگی که خوبه عزیز من.پسر من از 3اول ماهگی تو بیداری شیر نمیخورد.با شیرمو میدوشیدم تو شیشه شیر اونم نمیخورد من با قطره چکون بهش شیر میدادم عذابی کشیدم سر شیر دادنتا 3 ماه اینطوری بود بعد کم کم خوب شد.
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
منم از 3ماهگی این مشکل رو داشتم تا 6ماهگی فقط تو خواب میخورد منم با زحمت خوابش میکردم بعد بهش شیر میدادم 6ماهگی بیداری شیر خشک دادم ولی تا 9ماهگی توی خواب میخورد 9ماهگی خودش توی بیداری گرفت دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بجم الان 4ماه و دوهفته ش از 3ماهکی تا الان تو بیداری شیر نمیخوره باید خوابش کنم تو خواب بخوره البته بجه من شیرخشکیه خیلی نکرانشم دکتر میکه سالمه مشکلی نیست اما خیلی سخته اینطوری شیر بهش بدم کسی راه حلی داره؟؟؟
2720
بچه من رفلاکس نداشت اما از 3 ماهگی تا 7 ماهگی اینجوری بود! فقط تو خواب شیر میخورد دوره ای .میگذره.به خاطر شناخت محیطشونه که ترجیح میدن شیر نخورن و فضولی کنن فقط باید صصصصبر داشته باشی من تو تاب و ماشین بهش شیر میدادم یا ت گهواره گیجش میکردم تا چشماش میرفت بهش شیر میدادم فقط حالت خوابیده شیر میخورد تو ساعتهای که بیدراه و شیر نمیخوره شیرتو بدوش و با قاشق بهش بده شیر خشک هم بهش نده که اگه مزه اش رفت زیر زبونش شیر خودتو دیگه نمیخوره
بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
دختر من هم تو خواب شیر میخوره الان 4 ماه و 10روزش هست.. شیر خشکی هست و وزن گیری خوبی نداره رفلاکس هم نداره!!! چیکار باید کنیم... اگه وزن بگیره خوب اونقدر ناراحتی نداره خب تو خواب بهش شیر میدم اما حتی تو خواب هم گاهی تف میکنه بیرون شیر رو و یا گریه میکنه ...
Lilypie Pregnancy tickers
2714
مطمین باش بچه ات سوزش سر معده گرفته پسر من هم همینطور شد کپسول امپرازول را ناشتا و قبل شیردادن نصفش را با آب سیب میدادم و تا نیم ساعت شیر نباید بدی و اینکار را 2 روز که انجام دادم خوب شد ولی تا 3 ماه باید بدی تا دوره درمان کامل بشه
الهه خانوم چرا مطمئن باشه؟!! من بچمو چند تا دکتر بردم و هبچکدومشون همچین چیزی نگفتن. میگفتن مال شیطنت و بازیگوشیشه
بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
دوستان پسر من هم دوماه اینطوری بود. فقط تو خواب شیر میخورد ولی طفلی عفونت ادراری داشت که اینطوری شده بود.بعد از درمان خوب شد بچه ام.و تو بیداری هم میخورد.یه از مایش ادرار بگیرید بد نیست
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
2706