2733
2734
من برنامه غذایی که بهداشت بهم داده رو 2 روز گم کردم،باید تا شنبه منتظر بمونم تا یکی جدیدشو بگیرم.ولی الان نیاز به برنامه دارم که ببینم چی باید به بچه هام بدم.اگه کسی بتونه یه عکس از برنامه ی خودش که از بهداشت گرفته برام بزاره ممنون میشم.یا اینکه بگید بچه 9 ماهه چی باید بخوره.
خدایا مرا ببخش بخاطرتمام درهایی که کوبیدم و خانه تو نبود.
حریره بادوم فرنی آب میوه طبیعی مثل آب سیب و آب هویج انواع میوه ها مثل سیب و موز و هلو سوپ برنج و هویج و عدس زرده تخم مرغ کته ی نرم گوشت
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیبا جان ممنون.ولی یه سوال ،از همون ابتدا به نوبت یه چیزایی به سوپشون اضافه میشه که تعدادشون زیاد شده،یعنی تا آخر باید این همه مواد رو به سوپشون اضافه کرد؟
مواد رو کم کم اضافه کن دفعه ی اول مثلا برنج و هویج و گوشت بریز دفعه ی بعد به اینا عدس اضافه کن دفعه ی بعد ماش اضافه کن بعد که دیدی بچه مشکلی نداره خودت هر دفعه تنوع بده و یه مدل سوپ بپز
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
2738
سمانه جون این نیست،ان همونیه که پشت کارتشون،یه برنامه ی دیگس که دقیق تره.ولی زحمت کشیدی عزیزم.
الان دیگه خیلی چیزا می تونی تو یوپش بریزی پیاز هویج سبب زمینی نخود ذرت عدس ماش لوبیا نخود جوانه گندم جو پرک رشته فرنگی ماکارونی نرم برنج بروکلی تره فرنگی کنگر کدو لوبیا سبز ماهیچه مرغ ... کته نرم و گوشت زرده تخم مرغ بیسکویت فرنی نون و ماست و میوه فصل ... من تو سوپش هر روز یه سری از اینارو می ریزم بیشتر با ماهیچه 1بار در هفته هم با مرغ.هر دو سه روز یبارم به جای سوپ برنج و با نخود و سببزمینی هویج یا لوبیا و گوشت میدم اولش سبزیجاتو با پیاز و کره تفت میدم بعد برنجو میریرم با اب میزارم بپزه و نرم نرم بهش میدم برنجم زیاد دم نمی کنم که یه خورده ابدار باشه