2726
دخترم سه ماه ونیمشه ازدوماهگی شیرموبه زور می خوردایستاده خوابیده اصلاهم واسه شیرگریه نمیکنه،الان دوهفته است نه توخواب می خوره نه توبیداری،باقاشق بهش میدم باغرغرمی خوره ولی کم می خوره شیرم هم کم شده شیشه هم نمی خوره ،دکترش گفت فرینیش روشروع کنم روزی دوبارمیدم ولی خوب بادوبارکه سیرنمیشه توروخدابگین چی بهش بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این تجربه منه. من هم خیلی سختی کشیدم سر شیر دادن به پسرم.تا چهار ماه همه چیز خوب بود.ولی یه مدت شد که اصلا توی بیداری سینه نمیگرفت. باید گیجش میکردم تا بگیره.یعنی روی پام کلی تکونش میدادم.تا اینکه تب کرد و اونماه وزن نگرفت.معلوم شد پسرم عفونت ادراری داشته طفلی.هنوز یادش می افتم دلم اتش میگیره.اگر بیدار بود چه دست و پایی میزد موقع شیر خوردن.بیچاره موقع شیر جیش میکرد و میسوخت.به خاطر همین میترسید شیر بخوره.بعد از درمان شکر خدا خوب شد.الانم یه موقعهایی که میخواد دندون دربیاره بد قلقی میکنه.وبعد از شش ماه فقط یه سینه ام رو میگیره
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
2706