2737
2734
من ماه اول از داده 3بود 16هفته دوباره از دادم 7.34 یعنی سه ماه از اونجا می گذره دیروز که از مایشو دیدم کلی گریه کردم بعدش دفتم دکتر غدد بهش گفتم می ترسم بچم هوشش دچار مشکل شه گفت اونقدر فرق نمی کنه .... من می خوام بچم عادی باشه و از هوش مشکل نداشته باشه نمی دونم من که همیشه 3بودم چطور یکدفعه 7.34 شدم معلوم نیست چند وقته اینجور شدم... کسی هست مشکله منو داشته باشه؟ اصلا از فکرم خارج نمی شه...
من بودم.عیثبی نداره.حین بارداری اینجوری شده
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش عزیزم منم همینجور شدم دکتر قرص داد دارم می خورم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
2728
بعید می دونم در عرض یک ماه کمکار شده باشه احتمالا تازه کمکار شده انشالله نی نی حالش خوبه عزیزم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
من هر ماه چک می کردم چون رو مرز بودم ولی آخر ماه شش قرص شروع کردم
2738
اگه لایق باشم دعا می کنم نی نی خوب باشه لیلی جون الان نی نیت خوبه?
2706