2410
2553
عنوان

یه سوال از خانمهای سزارینی

774 بازدید | 31 پست
سلام بچه ها ایشالله 10 روز دیگه زایمانمه سزارین باید بشم...من خونمون طبقه چهارمه و آسانسور هم نداریم دوست دارم بعد زایمانم بیام خونه خودم به نظرتون بعد از سزارین میتونم 4 طبقه پله بیام بالا؟برای بخیه هام ضرر نداره؟
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به سختی میتونی...ولی میشههه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
خیلی ممنونم بچه ها پس با شیاف میتونم بیام بالا همش نگران بودم اگه نشه چه کار کنم
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
وااای 4 طبقه؟ من که بعد از زایمانم ره رفتن رو زمین عادی هم برام سخت بود. ولی فکر کنم کسی کمکت کنه بتونی بالا بری. آدمای مختلف باهم فرق میکنن.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
اگه بچه زردی نداشته باشه که مجبور بشم برم بیمارستان برای شیر دادنش ...فکر نمیکنم که بالا پایین کنم...تا روزی که بخام برم بخیه رو بکشم
2706