2733
2734
هفته بعدپنج ماهش تموم میشه،لثش میخاره،همش آب دهنش میاد،توطول روزبه زورچندتاقلپ میخوره،همش داره نق میزنه،هرکی میبینه میگه چقدرلاغرشده،چکارش کنم؟
خدایا......ازمن بگیر......آنچه مرا ازتو می گیرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من ٩ ماهشه داره دندون در میاره از شنبه شیرم رو نمیگیره تو بطری میخوره ولی از سینه نه تو این چند روز فهمیدم وقتی خیلی گریه میکنه و اروم نمیگیره لحظه ای هست که سینه رو میگیره ولی ادم دلش نمیاد اون همه زار بزنه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2728
پسر من هم چند وقت پیش اینجوری شده بود میفهمم خیلی سخته واقعا ادم روانی میشه .توکلت به خدا انشا الله دوباره میگیره فقط باید ببینی چه موقع ویا تو چه وضعی راحت تره بخوره مثلا پسر من فقط تو خواب اون هم فقط در وضعیت خوابیده شیر میخورد یعنی اصلا تو بغلم نمیخورد .خیلی سخته باید مقاومت کنی که خدایی نکرده از شیر نره،بعد هم مراقب باش گشنگی نکشه مثلا بدوش بهش بده چون اگر گرسنه بمونه دیگه جون مک زدن نداره اونوقت هم خودش اذیت میشه هم شیرت کم میشه.