2726
سلام. دخترم دو ماه و نیمشه. شیر خوردنی فقط 5 دقیقه میخوره. الآن باید حداقل یه ربع بخوره.... مدفوعش به سبز میزنه دکترش میگه به خاطر اینه که شیرمو کامل نمیخوره. یعنی فقط قسمت اولشو میخوره بقیشو نمیخوره 26 مرداد 4700 بود که دکترش میگفت وزنش کمه. یه کاری کن شیرتو کامل بخوره... ولی من هر کاری میکنم بیشتر از 5 دقیقه نمیخوره... میگن فکش خسته میشه. آره اینجوریه؟
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
همه عوامل حواس پرتی رو موقع شیر خوردنش کم میکنم. بازیگوشی میکنه یه ذره میخوره شروع میکنه منو نگاه کردن و صدا درآوردن و خندیدن... تو خواب بهش می دم ولی 1 ساعتم که سینم تو دهنش باشه انقدر آروم میخوره اندازه یک ربعه ... میدوشم بقیه شیرمو با قاشق و قطره چکون بهش میدم ولی تا کی آخه دوشیدن. دست و سینم درد میگیره.... قطره شیر افزا هم میخورم. شیرمم از اول خیلی خوب بوده ... کم نشده ...
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
میترسم این ماه برم دکترش کمکی بده نمیخوام شیر خشکی شه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی تجربه یا راه حلی نداره؟
2728
یعنی هیچ کس نیست؟
شیرین جان این کارم میکنم ولی اگه اون لحظه که میخواد بهش ندم لج میکنه گریه میکنه نمیگیره دیگه
خوب به جای دو ساعت یه بار20مین یه بار بهش شیر بده.بعضی از بچه ها فکشون ضعیفه مشکلی نداره.
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
آخه الآن اگه شیشه بهش بدم نیم ساعتم یه دم مک میزنه... هر سری هم که 5 دقیقه میخوره تا 1-2 ساعت دیگه نمیخوره . من تایم نمیذارم هر وقت میخود بهش میدم... با این که خیلی وقته شیشه دهنش نذاشتم ولی اصلن سینمو که میبرم سمت دهنش حتما باید اولش کلی غر بزنه بعد بخوره... البته وقتی تازه از خواب بیدار میشه زود میگیره میخوره
سینم بزرگه به خاطر همین با دستم نگه میدارم. چونشم نگه میدارم که نیوفته خسته بشه ولی بازم همون 5 دقیقه است
2706