2733
2734
دخترم رو مهد یاس تو میرداماد میدان کتابی ثبت نام کردم کسی تجربه ای ازش داره. مهد بزرگ و خوش اب و رنگیه و وقتی داخل میشی خیلی شادو زنده هست . ولی نمیدونم خوب از بچه نگهداری میکنن یا نه. دخترم یکسال و نیمش هست. از سه شنبه هفته دیگه میره اونجا.. لطفا اگر میشناسیدش نظر بدین. ممنون.
هلیای عزیزم زندگی با ورود تو رنگ و بوی دیگه ای داره. دوست دارم عشقم
سلام من شناختی ندارم. وی خوب تو اون منطقه ظاهرا مهد خوب زیاده درسته ؟ مثلا تو نی نی سایت خونده بودم شادان ودنیای رنگین و.... البته خیلی وقت پیشا میدیدم. راستی برای یک ماه چند میگیرن . ؟؟ رنج اون منطقه گویا بالاست. من تو این منطقه نیستم ولی ممکنه محل کارم یخچال یا دوراهی قلهک باشه تو این منطقه قیمت ها چطوره/؟ مهد خوب یا پیش دبستانی میشناسید؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستش نپرسیدم جدا میگیره یا همون شهریه واسه همه چیزه. یه کم شلوغ هست ولی وقتی وارد مهد میشی خیلی زنده و روح داره ادم انرژی میگیره
هلیای عزیزم زندگی با ورود تو رنگ و بوی دیگه ای داره. دوست دارم عشقم
دوستان میشه بگید طرف یخچال دوراهی قلهک کدوم مهد خوبه؟؟ مهد کیمیا کوچولو رو شنیدید من تو سایت دیدم خوبه؟؟؟ اونجاها مهد قیمت کمتر ار تابان سراغ دارید و البته خوب/؟؟ آوند چطوریه تو خ حصاری؟ تو این منطقه شناختی ندارم ممنون مسشم راهنمایی کنید.
2738
سلام.مامانای عزیز لطفا گول ظاهر این مهد رو نخورید. واقعا مهد بی خودیه پسر من سه ماه تو این مهد بود انواع بلاها به سرش اومد. مربی ها بسیار بی تجربه و خام و بی توجه. مربی از من میپرسید پسرتون از کلاس میره بیرون من چی کار کنم!!! لباس زیر پسرم همیشه کثیف بود 5 بار بهشون تذکر دادم فایده نداشت. مربی بیخیال و سر به هوا بچه ها رو به امان خدا ول میکرد از کلاس میرفت بیرون که یک بار پسر من تو کلاس افتاد و سرش به چارچوب در خورد و شش تا بخیه خورد حتی امنیت فیزیکی کلاس ها رو رعایت نکرده بودن!!!! خیلییییی خیلییییی تجربه بدی بود تورو خدا مهد یاس نزارین