2726
سلام دیگه کم اوردم . دارم روانی میشم . معذرت میخوام ولی خیلی بهم فشار میاد و مدام نگرانم که بلایی سرم بیاد و به خونریزی بیفتم . هرچی میخورم تاثیر نداره . دکتر بهت شربت لاکسی ژل داده بد نیست ولی می ترسم ضرر داشته باشه برای بچه . دوستان اگه تجربه ای تو این زمینه دارید منو راهنمایی کنید یک عمر دعاگوی شما عزیزان خواهم بود
عزیزم دکترم به منم همین شربت داد صبح ناشتا اب انجیر بخور انجیر بریز تو اب از شب قبل فرداش اون اب بخور سوپ بخور با روغن زیتون اب زیاد بخور الو بخور غذای چرب و برنج کم کن خوب میشه
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
شربتو بخور هیچ ضرری نداره منم میخوردم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آب و میوه زیاد می خورم . شده روزی چهار پنج تا گلابی خوردم . الو هم می خوردم با انجیر . ولی تو آب خیس نکرده بودم . حتی خاشکیر ناشتا با آب ولرم رو هم تجربه کردم یه هفته ولی اثری نداشت
سبزی خوردن بخور یا کاهو وآش هم مفیده ولی اصلا داروی اگیاهی که دم بکنی نخور
ای خدای مهربون شکرت که دخترم رو سالم وسلامت به من دادی هزاران بار شکر گذارم از این نعمت الهی شکر شکر شکر خدا جون خودت مواظب دخترم باش.
لیلیوم جان کاهو برای من برعکس عمل می کنه و بعضی سبزیجات مثل ریحون . اصلا انگار بدنم قاطی کرده . اگه کاهو بخورم عواقبش تا دو سه روز ولم نمی کنه . خاشکیر با آب گرم خوردم موثر نبوده . انگار فقط باید دارو مصرف کنم
2706