2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در مورد دکترت که مطمئن مطمئن باش دکتر منم ماموریانه ولی یکی از دوستای من 2 سال پیش اونجا زایمان کرد اصلا راضی نبود می گفت کادر پرستاری و ریکاوریش افتضاح بودن نمی دونم شاید الان خوب شده باشه برو ببین
سلام من بیست روز پیش اونجا سزارین شدم با خانم دکتر رجایی از لحاظ کادر پزشکی و بیهوشی و ... عالی بود سر ساعت پرستارها کار خودشون رو انجام می دادان سر وقت شیاف و زیر عوض کردن هم بود ولی ابداً به بچت کاری نداشتن باید یه همراه خوب و خبره داشته باشی از لحاظ تمیزی متوسط بود ولی برای یک شب خوب بود مشکل اصللللللللللللللی شلوغیش بود خیلی ها تو ریکاوری بودن ولی تو بخش جا نبود که بیان البته اگه خصوصی بگیری شاید این مشکل هم نباشه هزینه من با بیمه طلایی ایران که یک میلیون و پانصد تقبل می کنه شد 108 هزار تومن که شامل همراه و ساک بیمارستان بود
فروشگاه اینترنتی پی پانی ارائه بهترین مدل های شومیز
2738
همسر فقط زمان ملاقات و یک بار هم ساعت 8:30 شب می تونست بیاد ببین اگه زیاد تیتش مامانی نیستی برو اونجا من دختر اولم رو صارم بودم اینو اینجا خوب خیلی فرق هست ولی خوب قیمتش خوبه من جز دستمزد جدا به دکترم هزینه زیادی رو نکردم صد در صد هتلینگ صارم و بهمن رو نداره ولی خوبه
فروشگاه اینترنتی پی پانی ارائه بهترین مدل های شومیز
2706