2726
آناناس و کمپوتش عالیهههههههههه کارخاصی نمیخاد فقط مواظب باش چرک نکنه روزانه حمام کن
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
خیلی راه برو اب میوه های طبیعی زیاد بخور نظافت بخیه ها رو خیلی رعایت کن پرتغال و اناناس و لیمو برا بهبود زخم خیلی خوبه من سزارین نکردم ولی این توصیه های معمولی هست که به مادرای تازه زایمان کرده میگیم هرچی بیشتر راه بری زخم های داخلیت زودتر بهبود پیدا میکنه
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راه باید زیاد بری آنانانس گرمه ممکنه بچه زردی بگیره ماهی زیاد بخور
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
زخمتو فقط با اب ساده بشور تا وقتی بخیه داره بخیه رو کشیدی با اب و صابون که عطری هم نباشه بتادین کلا منسوخ شده تو بیمارستان استفاده نمیشه
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
دکترم اینارو گفت عزیزم البته انگار کامپوتش بهتره من زخمو تا وقتی که نخ بخیه داشت با بتادین میشستم روزانه یه دوش 10 دقیقه ای حتما بگیرررررررررررر
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
منم شنیدم که آناناس واسه جوش خوردن زخم و بخیه خوبه. میگن خیلی رعایت این چیزا رو زردی اثر نداره الان اکثرا بچه ها زردی میگیرن حتی اونایی که خیلی رعایت میکنن چرا؟!
نه ساحل جون من دخترم از بیمارستان ترخیص شدم زردی نداشت ولی از بس بهم آناناس و موز دادن بچه ام تو روز هفتم زردی شدید گرفت دو روز بیمارستان بستری شد
الهی راضیم به رضای تو
سلام عزیزم,مایعات و آبمیوه طبیعی زیاد بخور,آنتی بیوتیک هم استفاده کن,من از دومین روز کرم سیکابیو بایودرما زدم هم واسه ترمیم جای بخیه هم آنتی بیوتیک موضعی
به ریشه وصل باش و اصل باش!
2706