2733
2734
از دکتر و بیمارستان و هزینه بگید خیلی از اطلاعات توی این سایت قدیمی یه و واسه سالهای گذشته است
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من زنگ زدم بیمارستان پارسیان گفت سزارین 3500 آزاد و بهمن 4000 تومن البته چند بار دیگه زنگ بزنی چیزای دیگه هم می گن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
دکترهایی که توی این سایت سرچ کردم و دستمزد نمی گیرن و خوب هستن حسن جلالی پارسیان امینه صابونچی پارسیان عارفی بهمن زارع پور بهمن زهرا کنی بهمن فرح کیکاوسی بهمن مادران پارسیان رضوان کاظمی آتیه (دستمزد می گیره) حمیدرضا طاهری طاهره لباف بهمن منیره اخلاق نجات نجمیه مادران پارسیان بهمن معینی بهمن
2738
بیمارستان آتیه هزینه های زایمان سزارین با یک شب بستری به صورت آزاد مبلغ 65.000.000 ریال تا 70.000.000 ریال می باشد هزینه های زایمان سزارین با یک شب بستری با تعرفه بیمه های طرف قرارداد مبلغ40.000.000 تا 45.000.000 ریال برآورد می گردد
بیمارستان پیامبران اگه تأمین اجتماعی داشته باشی هزینه زیادی نمی گیره
2706