2703
2553
سلام ب نینیم شیر خشک میدم امروز رفتم سر شیشه ی ارتودنسی خریدم 2600 تومن شیشه ش از این معمولیاست سوالم اینه تا امروز از این سر شیشه های معمولی میدادم تو نینی سایت دیدم میگن ارتودنسی استفاد کنید واقعا واجبه بعد سوراخ نداره کجاشو سوراخ کنم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
تو نت سرچ کردم سر شیشه های ناک اونت با این فرق میکنه لابد اون سر شیشه ها رو میگن خوبه ؟؟؟ نه اینی که من خریدم پستونکش ارتودنسیه منتها شکل سر شیشه با پستونک فرق میکنه اون قسمت صافی که یه طرف پستونک داره این سر شیشه که امروز خریدم قسمت صافیش خیلی کوچیکه میگم عین پستونک اون قسمت صافی سر شیشه رو بزارم تو کام بچه عین پستونک؟ بعد کجای سرشیشه رو سوراخ کنم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
کسی نیست بگه از چه سر شیشه ای استفاده میکنه؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرااااااااااااااااا خانما کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2720
من چه واسه دختر اولم چه دومی سر شیشه ارتودنسی ناک استفاده کردم منم از قبل خونده بودم باید ارتودنسی استفاده کنید واسه دوتا شیشه کوچیکش هم از مارک wee استفاده کردم..همشون سوراخ داشت سر شیشه فیروز که ارتدونسی هست دیدم خودش سوزن داره واسه سوراخ کردن من نه فط تو این سایت....تو مقاله های دیگه هم خونده بودم به نظرم همین الان هم خوبه داری استفاده می کنی
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست

سرشیشه مادرکر هم ارتودنسیه که دندون خبراب نشه هم شبیه سینه ی مادره که بچه راحت بپذیره، هم ضد نفخه

تو مغازه ها بگردی پیدا میشه ، همه مغازه ها ندارن

من از این سایته گرفتم قیمتشم مناسبه

http://rosecare.ir/product-category/غذاخوری/ملزومات-شیشه-شیر/

2714