2703
2553
مولوی...همون جا که بازار پارچه است دخترخالم اونجا زایمان کرد و تجربه بسیار بدی بود براش دو روز درد کشید تا قبول کردن سزارینش کنن اگه حتما میخواهید دولتی باشه..میلاد بهتره فکر کنم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یکی از آشناها از بی پولی رفت اونجا بعد از عمل سزارینش که بهوش اومده به حال خودش رها کرده بودن تبش بالا میره وتب ولرز میکنه و بعدم که اصلا معلوم نمیشه به چه دلیلی به کما رفت یک هفته تو کما بود هنوزم که هنوزه کلی دارن خرجش میکنن عفونت مغزش رو درگیر کرده تا حالا قد چند تا سزارین تو بیمارستان خصوصی خرجش کردن ما که اینارو شنیدیم حالا خود دانی اگه میخای بری بیمارستان دولتی برو مجتمع ولیعصر بیمارستان امام خمینی اونجا هم امکاناتش خوبه هم تازه ساخته.
خدا هیچ کس رو اسیر بیمارستانای دولتی نکنه من با چشم خودم دیدم چقدر بیمارو اذیت می کنن من نمی دونم این چه تفکریه که چون پول کم می دی باید عذاب بکشی توهین بشنوی بداخلاقیه دکتر و پرستار رو تحمل کنی! کاش این فرهنگ تو کشورمون اصلاح می شد!