2726
سلام من پریودم دکتر دیروز گفت برو همین امروز سونو جوابشو بده منم فکر کردم حالا که پریودم حتما ازم سونو گرافی که رو شکمه انجام میده بهعد از دوساعت که نوبتم شد آخه شلوغ بود اسممو خوند و گفت برو مثانتو خالی کن یه لحظه شک کردم گفتم مگه داخله گفت آره گفتم پریودم گفت دیگه دکترت نوشته منم خجالت کشیدم نرفتم پولشم داده بودیم مامانم کلی التماسش کرد گذاشت برا امروز ولی من دوست ندارم تو پریودیم برم سونو بنظر شما چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اووووو تا دلت بخواد توی دوران پریود سونو داخلی شدم!!! من رویان میرفتم. اونجا اکثرا سونوها داخلی و در زمان خونریزی هست! دکتر سونو زنه؟ اگر زن نباشه، معمولا دستیارش میاد برات میذاره داخل و خودش نگاه نمیکنه. فقط دسته سونو رو میگیره دکتر. نگران نباش یه بار بری دیگه خجالتت میریزه!
منم که شُهره شَهرم به "عشق" ورزیدن.../// خدایا شکرت
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم