2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن و از شیر گرفتن

2875 بازدید | 20 پست
سلام دوستان پسر من 20 ماه و نیمشه و من الان از 18 ماهگیشه که دارم کمکش میکنم که جیشش رو بگه اما نمیگه.اگه ببرمش جیش میکنه و از قبل خودش متوجه نمیشه.اگه پیف داشته باشه بعدش که پیف داده میگه پو دادم.چیکارش کنم که زودتر یاد بگیره؟ در مورد شیر گرفتنشم راهنماییم کنید آخه تا دو ماه دیگه میخوام از شیر بگیرمش اما خیلی وابسته س و تا شیر نخوره نمیخوابه.
گورستان با سکوتش میگوید سخت نگیر زندگی ارزش یک ثانیه اندوه را ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای شیر گرفتن هم تدریجی بگیری بهتره
هر بار یک وعده از شیرشو کم کن و به جاش بهش ابمیوه یا نوشیدنی که دوست داره بده
من توی 2 ماه از شیر گرفتم
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
منم دخترم 20 ماهگی از شیر گرفتم چون خیلی وابسته بود البته تدریجی جوری که تو 20 ماهگی فقط واسه خواب ظهر وشب شیر میخورد ... سر سینه ام سس قرمز زدم گفتم اوخ شده سختیش 1 هفته هست
2738
سلام.پسر من ۲۵ ماهشه ولی هنوز پوشکه.می خوام از پوشک بگیرم ولی احساس میکنم امادگیشو نداره.گاهی وقتا جیش میگه می برم دستشویی.ولی تا حالا برا پی پی اینجور نبوده.و کلا زیاد بش سخت نمی گیرم..برا شیر هم دارم تازه اقدام میکنم.ما تنها زندگی می کنیم.مهد هم نمیره علاقه نشون نداده.می ترسم که از لحاظ روحی اذیت شه.بالاخره دور بچه شلوغ باشه راحتتره
اره من که خوابه شلوار و لباس زیرشو در میارم همونطور خواب و بیدار بلندش می کنم به توالت که میرسه اب میخوره به بدنش اتوماتیک تخلیه میشه
من ساعت نمیذارم اما چون خودم باردارم و معمولا شبا برای دستشویی بیدار میشم اونم می برم یک بار هم موقع نماز صبح میبرم
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
نه عزیزم سس به سینه بزنی بگی اوخ شده نمیخوره دختر منم عاشق سسه ولی وقتی رو سینه بود و فکر کرد زخمه تازه من بهش گفتم درد میکنه اصلا نخورد اما میتوانی سس تند بزنی که اگرم خورد خوشش نیاد در مورد شیشه هم بهتره بهش بدی چون با شیشه شیر پاستوریزه رو میخورهدختر من با لیوان نمیخورد ریحان جون ممنون از راهنمایت
2706