2726
عنوان

یه سوال؟؟؟؟

333 بازدید | 14 پست
مامانای گل میخوام واکر بخرم برای فاطمه جونی بجای روروئک. آخه توی پست قبلیم دوستای گلم گفتن روروئک ضرر داره و توی آمریکا و اروپا و ایران ممنوعه. کسی جای سراغ داره برم بخرم؟ امیر اکرم فقط روروئک دیدم
واکر که خطرناک تره. بچه چه جوری باهاش راه بره. من تو یک مطلبی خوندم روروئک بخاطر اینکه به جایی گیر می کند و ممکنه موجب ضربه به سر بچه بشه ممنوعه. اگه رعایت کنی که مشکلی پیش نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من اونموقع که سن نشستن بچه توی روروئک هست اصلا حاضر نبود توش بشینه .. ولی از حدود 2 سالگی تا حالا که 2 و نیم سالشه باید روروئک رو از دستش قایم کنم .. عاشق نشستن توش و ادای رانندگی رو در آوردن شده به نظر منم حرف الی درسته . خطر روروئک زمین خوردن بچه است . اگه محیط رو براش امن کنید و از جنس خوب استفاده کنید ضرری نداره .
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مال دختر من مارک دلیجان هست . ایرانیه ولی خیلی مقاومه .. الان که دو سالشه موقع سوار یا پیاده شدن ازش تمام وزنش میفته روی یک سمت روروئک ولی تعادلش اصلا به هم نمیخوره و نمی افته .
من شنیدم ضرر روروئک زمانی هست که رودتر از سن هشت یا نه ماهگی که ستون فقرات بچه هنوز نمیتونه وضعیت نشسته رو تحمل کنه بزاری توش .... و همچنین مدت زمان طولانی ازش استفاده کنی .. میگن بیشتر از بیست دقیقه مداوم نباید بچه رو توش نشوند
2706