2410
2553
سلام دختر من 30 اذر به دنیا اومد با وزن 3100 . اخر هفت ماهگی 7410 بود و ضمنا از دوماهگی کامل شیرخشکی شد... خیلی کم شیر میخوره و من از اول شش ماهگی فرنی و حریره رو بهش دادم با نظر دکترش. الان چند روزه رفته تو نه ماه ولی کلا اشتها به خوردن شیر نداره و غذا هم فقط سوپ و تخم مرغ و یکمی موز دوست داره ... چند روزه سعی کردم بهش کته بدم با اب قلم یا اب مرغ که اصلا لب نزد... حالا میخوام ببینم مامانای نینی همسن دختر من در روز چندوعده و چه غذاهایی به نینی نازشون میدن.. دوست دارم از تجربیاتتون استفاده کنم لطفا بگید چند وعده و چه غذاهایی ممنون
Lilypie First Birthday tickers
سلام یه فایل هست دانلود کنید من خیلی به این فایل رجوع میکنم و طبق ویژگی های کوچولوتون و ممنوعیت های غذاییش تغییرش بدید. http://s5.picofile.com/file/8125425850/food_for_nini.pdf.html
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
مامی الی جون خیلی لطف کردی عزیزم ... من این فایل رو قبلا تهیه کرده بودم ولی روشا اصلا کته و ماست و فرنی نمیخوره گفتم شاید دستورات غذایی شخصی یا تجربه شخصی مامانا بهم کمک کنه ولی ممنون پی دی اف این فایلو نداشتم عزیزم
Lilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من هم تقریبا همسن دختر شماست، ۱۰ آذر دنیا اومده. شیر خشک هم کمکی میخوره. چون وزنش کمه ( دو ماه زود دنیا اومده) ، الان تازه داره وارد نه ماهش میشه و وزن هشت ماهگیش ۷۱۰۰ بود. دکتر گفت دوبار در روز بیشتر بهش غذا ندم. هر بار هم ۴ تا ۵ قاشق. چون غذای اصلی بچه شیره تا یکسالگیش و نباید غذای جامد اشتهای شیر خوردنش رو از بین ببره، وزنگیریش کند میشه. چون هیچ چی به اندازه شیر پرکالری نیست. من سعی می کنم این دو وعده، یکیش حریره بادوم باشه، یکیش سوپ ماهیچه. که کم حجم و مقوی باشه. دختر من هم غذا رو بهتر از شیر میخوره اما من سعی میکنم مقاومت کنم بیشتر بهش شیر بدم
2456
ناسا ماهان عاشق غذا هشت وشیر کم میخوره اخر هشت ماه٧٥٠٠ بود بس باید بیشتر شیر بدم؟؟؟
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
سعیده جان ببخشید که دیر جواب میدم عزیزم باید ببینی ماه های اخیر وزنگیریش چطوره؟ اگر از وقتی غذای کمکی رو شروع کردی کند شده، شیر بدی بهتره. من خیلی مطلب میخونم درباره وزنگیری، توی سایتهای خارجی هم نوشته وقتی بچه خوب وزن نمیگیره، اولین کاری که باید کرد کم کردن غذای جامده. البته وزن گل پسر شما ماشاالله خوبه، اگر دکترش هم راضیه از وزنگیریش غذا هم بده بهش عادت کنه. من همیشه اول شیر میدم، نیم تا یکساعت بعد غذا، چون دختر من هم غذا رو در هرشرایطی میخوره اما شیر رو باید گشنه باشه که بخوره
مرسى ناسا ممنونم اخه دکترش میکه خوبه ولى بهداشت شاکیه میکه کمه واسه بایان هشت ماهکى
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم