2410
2553
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=943639&PageNumber=1
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
قیمت پرستار بستگی به کارایی اش داره و سطح تحصیلاتشون. یکی رو می شناسم حدود 50 سال فوق العاده مهربون و کاربلد اما آموزش خاصی نمی تونه بده. فقط برای سرگرم کردن و نگهداری خوبه؟ماهی 600 می گیره
تو این دنیا،راحت ترین کار اینه که آدم افسرده ن غمگین باشه و سخت ترین کار شاد زندگی کردنه! تو اهل کارای سختی یا راحت دوست من؟
سلام دوستان من ى نظافتچی خوبو مطمئن میخوام براى استخدام دایم میتونید کمکم کنید؟؟؟
مهربون خداى من، منو در اغوشه عزتو رحمتو عشقه خودت بگیر... همیشه بهترینها نصیب من شده ومیشه شکرت خداى مهربونم *گلدن نینیه من خوش اومدى* *خدارو شکر هفته سى و پنجم*میشه براى خوشبختى ومادر موندنم و مامان شدن منتظرا ى صلوات بفرستین؟لطططططططفا

سلام دوستان  من برای پرستاری و نگهداری از مادرم تا به حال با چندین شرکت مختلف کار کرده بودم و دوساله از خدمات مرکز پرستاری طپش استفاده میکنم و خیلی ازشون راضی هستم،هم کارشناسانی حرفه ای دارند و هم مدیریتشون دلسوزه و پاسخگویی و پشتیبانیشون عالیه وهم نیرو های مجرب و حرفه ای میفرستند واقعا ازشون ممنونم و خدمتشون خسته نباشید عرض میکنم و به دوستان دیگر هم پیشنهاد میدم از خدماتشون استفاده کنید مطمئنم ضرر نمیکنید و شمارشون رو هم براتون میزارم .

کارشناس من خانم محمدی هستند اینم تلفن ثابت و موبایلشون خدمت شما.

02188863528

02188863529

09102152979