2703
2553
اگه زن و شوهری در پیش بقیه همدیگرو بغل کنن و همش دست همو بگیرن و ماساژ بدن و ببوسن و توی یه بشقاب غذا بخورن و با دست لقمه تو دهن هم بگذارن به نظرتون عاشقانه است .خودتون این کارها رو میکنین یا نه.
خیلی رفتارچندشیه وبیکلاسه.
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حالا کی اینجوریه؟جاریت یاخواهرشوهرت؟
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2714
خوب حالا اگه به شما بگن یاد بگیر ازشون.چقدر عاشق همن چی میگفتین.منو همسرم هر دو تو این موارد خجالتی هستیم.الان۹ساله ازواج کردیم رومون نمیشه جلوی مادر پدر خودم دست همسرمو بگیرم.نمیدونم .چرا باید از رو ظاهر قضاوت کنن اونایی این کارها رو میکنن عاشق همن و منی که نمیکنمحتما مشکل با همسرم دارم
2706