2733
2734
عنوان

کمک:دنبال پرستار مطمئنم تو شیراز

468 بازدید | 14 پست
سلام دوستان.دنبال یه پرستار خوب و مطمئن و مهربرونم توشیرازبرای پسر دوسالم.خونه ما شهرک بهشتیه برای 4روز درهفته میخوام ساعت 7 تا 3.پرستاری که الان داره خیلی عاطفی نیست و دلسوزانه رفتار نمیکنه.
سلام عزیزم.من و همسرم شاغلیم.برای ساعت 7 میخوام تا 3.حقوقم 400 تومن.اما میخوام واقعا دلسوز باشه و رابطه عاطفی با بچه برقرار کنه درکنارشم وقتی صبحها پسرم خوابه کارهای خونه رو هم انجام بده.چون پرستاری که الان پسرم داره به عنوان شغل نگاه میکنه و خیلی با بچه بازی نمیکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمی خوام ناامیدتون کنم اما کمتر کسی پیدا میشه به عنوان شغل به این کار مثل کارهای دیگه نگاه نکنه. برا همه شغله.چراغ بگیر دستت بگرد اما پیدا نمی کنی.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2738
سلام. من دنبال یه پرستار خوب واسه دخترم هستم. 8 ماهشه-ترجیحا دوست دارم مربی مهد باشه- ساعت کار7صبح تا 4 بعدالظهر-حقوق 600 اگه کسی رو سراغ دارید به من اطلاع بدید لطفا. negar_ras@yahoo.com
2706