2726
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
از بعد از پری یک شب درمیان به حالت سجده و تا نیم ساعت هم پاهاتو بزن به دیوار و از جات بلند نشو
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد از نزدیکی پاهاتو بالا بگیر ۱۵دقیقه و بهتره عمل دخول عمیق انجام بشه,واسه اینکه احتمال حامله شدن بالا بره نزدیک تاریخ تخمک گذاری یه شب در میون,دوازدهمین روز دوره یه سونو بده تا هم اندازه فولیکولاتو بدونی هم زمان تخمک گذاری دستت بیاد
باید سونو حتمن بدیم؟ من سجده نمیتونم اصلن تحمل دردشو ندارم
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
سلام واسه جوابش ذیاد عجله نکنید من چهار روذ عقب انداختم همه حالتای بارداری رم داشتم امروذ پریود شدم چه بد غصه خوردم ضایع شدم ناجور
همسرم نفسمی یه دنیا بوووس پسرم عاشقتم یه دنیا موووووووووووووچ
salam
خدایا! سرده این پایین، از اون بالا تماشا کن اگه میشه فقط گاهی،بیا دستامونو ها کن خدایا!سرده این پایین،ببین دستامو میلرزه دیگه حتی همه دنیا،به این دوری نمی ارزه تو اون بالا من این پایین،دو تایی مون چرا تنها؟ اگه لیلی دلش گیره! بگو مجنون چرا تنها؟ خدایا! من دلم قرصه،کسی غیر از تو با من نیست خیالت از زمین راحت ،که حتی روز،روشن نیست کسی اینجا نمی بینه که دنیا زیر چشماته یه عمره یادمون رفته،زمین دار مکافاته فراموشم شده گاهی،که این پایین چه ها کردم که روزی باید از اینجا بازم پیش تو برگردم خدایا! وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن شنیدم گرمه آغوشت،اگه میشه منم جا کن