2733
2734
سلام سلام تاپیک جدید مبارکه اینجا یه عالمه دوشیزه و بانو ولخرجو خوشگل داریم برای زیباتر شدن میان اینجا این تاپیک قدیمی سعی میکنم بعضی مطالبشو بیارم اینجا اگه ضروری باشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=578753 هفته یه نوشیدنی اینجا قرار میدیم همه باهم میخوریم برناممون میخوام بهتر بشه( راز سلامتی و زیبایی یه بانو 65 ساله در برنامه اپرا خوردن نوشیدنی های طبیعی بود پس جدی بگیریم) تذکر: من مدرک کار با مواد و رنگ ندارم سوالات خیلی تخصصی در این زمینه اگه میپرسید تا جایی که هم من بتونم هم بچه ها جواب میدن تذکر2: دوست ندارم من فقط حرف بزنمو بگم همه کمو بیش اطلاعاتی دارین در اختیار هم قرار بدید حتی خود من! تذکر3: لباس لوازم آرایش لوازم بهداشتی سعی کنید عکسشو تهیه کنید و بذارید توی تاپیک کرم پودرو پنکیک و باقی لوازم آرایش رو حتما عکس بذارین روی پوست خودتون تست کنیدو عکس بگیرید نیاز به نشون دادن کل صورت نیست فقط یه قسمت مرسی بوس
معرفی انواع رژلب + عکس

آپلود عکس
رژلب نیوشیک پوپا شماره 18
رژلب فارماسی مدل Maximizer nr. 09

آپلود عکس
ArtDeco Art Couture Lipstick Velvet شماره 645
آپلود عکس
ایزادورا Perfect Moisture شماره 114

آپلود عکس
farmasi rouge 09
آپلود عکس
deborah 24 ore 04
آپلود عکس
rtdeco lipblance lipgloss 32
آپلود عکس
flormar ion 40

آپلود عکس
فارماسی Gleam Rouge Liquid Lipstick شماره 10
آپلود عکس
فارماسی تروکالر شماره 22
آپلود عکس
گاش velvet touch 134

آپلود عکس
فارماسی تروکالر شماره 2
آپلود عکس
beyu hydra 308
آپلود عکس
beyu hydra 358
آپلود عکس
beyu star 8
آپلود عکس
beyu star 60
آپلود عکس
رژلب مایع نوبا مدلmillebaci شماره 08

آپلود عکس
نوبا millebaci شماره 13
آپلود عکس
نوبا millebaci شماره 07
آپلود عکس
نوبا millebaci شماره 24
آپلود عکس
نوبا milebaci شماره 20
آپلود عکس
نوبا mille baci شماره 40

آپلود عکس
نوبا millebaci شماره 42 آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس به ترتیب از بالا به پایین ( همه مارک فارماسی هستن) شماره 7 تروکالر عکس سمت چپ 14 ترکالر 02تروکالر 19تروکالر 03 تروکالر 20 تروکالر نوشیدنی هفته اول: آب سبزیجات برای داشتن پوستی صاف مواد لازم هویج 2 عدد کرفس 1 شاخه سیب 1 عدد خیار 1 عدد روش تهیه سبزیجاتتان را داخل مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. خیار سرشار از سیلیس است که خاصیت ارتجاعی پوست را بالا می‌برد.
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الناز جان خوش اومدی من میخوام رژلب مایع نوبا رو بگیرم به نظرت کدوم شمارش بین قرمزا شیکتره که بخرم ؟ 7 خوبه ؟واسه یه مهمونی میخوام رژگونه نوبا شماره 122 رو دارم ولی میخوام برنز ارایش کنم چه رنگ رژگونه ای از همین مارک بگیرم که شیکتر باشه ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنی خیلی برام مهمه
وقتی تند تند غر میزنم و سکوت میکنی بعد سرمو میارم بالا و تو فقط نگام میکنی و میگی : ' ای جونم قیافشو ' بعد هردو میخندیم ... همون لحظه ست که تو دلم میگم خدایا ازم نگیرش
الناز جان منم از این به بعد هر چی بخرم عکسشو میذارم اینجا
وقتی تند تند غر میزنم و سکوت میکنی بعد سرمو میارم بالا و تو فقط نگام میکنی و میگی : ' ای جونم قیافشو ' بعد هردو میخندیم ... همون لحظه ست که تو دلم میگم خدایا ازم نگیرش
سلام الناز جان تاپیک جدید مبارک
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
الناز خیلی دلمون برات تنگ شده بود خوشحالم که برگشتی
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
2738
الناز من یه سوال ازت دارم برای رسیدگی به پوست صورتم از چه کرمی استفاده کنم پوستم مختلطه وگاهی اوقات جوش میزنم میخوام پوستم یه تغییر حسابی کنه
2706