2410
2553
بچه هام دوقلو هشت ماهه هستند, خوابیده داشتم به اونیکی شیر میدادم اونیکی بیدار شده بود غلت زد اومده بود پایین پام, من فکرنمیکردم اونجا باشه, خواستم بلند بشم پاشنه پام کوبید توی سرش بچم خیلی گریه کرد, دارم از غصه دق میکنم میترسم به ملاجش خورده باشه, چیکارکنم؟ الهی پام بشکنههههه تاحالا واسه کسی اینطوری پیش اومده؟
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
عزیزم نترس هیچی نیس
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
مامانی مهربون پیش میاد
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حافظ دوقلوهای نازت باشه انشاالله زیر سایه ی خودت و باباشون داماد بشن
2456
براشون صدقه بزار
2714
پسر منم هفت ماهست تا حالا صد بار حین نشستن چپ شده یا از پشت افتاده با سر رو پارکت ،خیلی مواظبم ولی پیش میاد ،نگران نباش گلم
بانک اطلاعات پزشکی را بخوانید(جستجوی پزشک)

http://bankepezeshkan.com
ممنون از دلداریتون , مامان فندق سرپا بودی افتاد؟ ایشاله پسرت طوری نشده باشه, من به سرحساسم بدبختی اینام ضربه میخورن , هی اشک میریزم, دیروز اونیکی رو سپردم به پدرش که برم دیگری رو بخوابونم, غلت زده بود سرش به میز خورد تا شب گریه کردم و دعوا با شوهرم, امروزم که اینطوری بیتا جان پسرت بدون کمک میشینه؟ پسرای من هنوز نمیشینن
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
آخی یاد پسرخودم افتادم دیروز انگشتش گیر کرد لای لولای در به زور دراوردیم چقدر گریه کرد من کباب شدم سرشم خیلی اینور اونور خورده منم هی حرص میخورم به خدا
اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
وای اون هفته هم دقیقا من این بلا را سر دختر 8ماهم آوردم صبح خواب بودم یه لحظه چشم باز کردم دیدم کنارم نیست دیدم غلت زدا رفته نزدیک لبه ی تخت از ترس یهویی از جا پریدم پاشنه ی پامخورد تو سرش نباشم اینقدر مظلومه یه کمی گریه کرد با اینکه محکم زدم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
من همش میگم خدا کاش این دوتا رو توی زمانهای مختلف بمن میدادی تا بتونم خوب ازشون مراقبت کنم, طفلیها چه گناهی کردن دوتا باهم اومدن
2706