2703
2553
پسرم تا بیست روز دیگه دو سالش تمومه. نمیدونم چطور از شیر بگیرمش. شبها تا صبح شیر میخوره و من غصه که چطور بگیرمش؟ میتونم بگم وحشت کردم از این موضوع. روزها میشه سرگرمش کرد اما شب فقط با سینه من خواب میره. در کل چه روشی پیشنهاد میکنید؟دکترش که میگفت یه دفعه بگیر خودت و اون راحت بشن. اما همه جا خوندم و شنیدم که تدریجی بهتره. ولی انگار تدریجی اصلا پایان نداره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگر روزها قطع کنی و شبها باشه و دیگه بخوای شبها رو هم کامل قطع کنی دهنت 3 ماه سرویسه. اینو گفتم چون خودم این تجربه رو داشتم. دخترم به شدت زجر کشید خودمم از یه طرف اذیتهای بچه از یه طرف عذاب وجدان داشتم خلاصه خودتو از لحاظ روحی آماده کن 3 ماه عذااااااااب.
بچه به شدت تو این دوران لجباز میشه و نحسی میکنه. فقط میتونم بگم یه همراه خوب داشته باشین مادری خواهری. علاوه بر این شوهرتونو آماده کنید..... خیلی دوران سختیه من 3 خرداد شروع کردم تازه دخترم افتاده رو غلطک....
2714
واللا من پارسال گرفتمش. یه بار که اومد بخوره گفتم عزیزم اینقدر خوردی که سرش زخمیه. برو یه کم بازی کن بیا. دفعه بعد که اومد گفت نشون بده ببینم. منم رز قرمز زد نوک سینه هام باورش شد . دو سه بار بعدم نشون دادم گفتم بیا از این شیرا بخور تا خوب شه دیگه همون رفت که رفت
گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪
اول شیر روز رو یه هفته کم و در نهایت قطع کنید و بعدش شیر شب رو و اگر بیدار شد بهش اب بدین شاید تقاضای غذا بکنه 1 ساعت قبل خواب هم حسابی سیرش کنید جلوشون لباسای باز نپوشید خخخخ هوس می می میکنن
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
2706