2726
من از جزایر تایلند خوشم اومد ولی دیدن بانکوک حالم رو به هم زد و .... از تایلند بیزار شدم .... شهری بسیار کثیف و زنان فاحشه زیاد ... غذاهای بد بو و ادویه جات افتضاح ...

اگه خواستی تایلند بری فقط برو پوکت و پاتایا و اصلا بانکوک نروووووووووووووووو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم پارسال مهر رفتیم تایلند . منم اصلا از بانکوک خوشم نیومد . بی نهایت کثیف و غذاهای بد بو . البته جاهای قشنگ هم داشت . مراکز خرید خوبی هم داشت که البته اگه به هتل نزدیک باشه بهتره چون ما همش تو ترافیک بودیم . ولی جزایرش خوب بود . ما پاتا رفتیم که با بانکوک خیلی فرق داشت . دیگه از شلوغی و کثیفی و غذاهای بد بو خبری نبود . و اون چند روز خوش گذشت . ورزش های ابی و ماساژ رو اصلا اونجا از دست ندید .
2728
پاتایا که بدتره معروفه اما منم تایلند رفتم خیلی خوبه اینجا هم زن فاحشه داریم منتها با روسری ههههههههه

من از پاتایا و بانکوک خوشم اومد مخصوصا بانکوک برای خرید و پاتایا بریا گردش
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام

منم دارم برنامه ریزی میکنم یه سفربه تایلند داشته باشم

شنیدم برایه خرید پوشک عالی هستش ولی جنسه تقلبی هم زیاده ازکجا

بفهمم جنسی که میخرم تقلبی نباشه دوستا شما اصلاعاتی دارید که ازکجا

خریدکنم که هم قیمت مناسب باشه هم جنس

مرسی

خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....