2726
دو بار دکتر بردمش هر چی شربت سرفه بوده بهش دادم نمیدونم چیکارش کنم تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه بگه.به دونه هم دادم اثر نکرده
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
مامان دخملا میشه بیشتر توضیح بدی؟بخور سرد یعنی چی؟
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رز آبی پسر منم خیلی سرفه میکرد خیلی هم دکتر برده بودمش همه میگفتن حساسیت داره یکی هم گفت آسم داره ولی یه بار که خیلی شدید شده بود تب هم داشت یه دکتری فرستاد عکس گفت علاوه بر حساسیت لوزه سوم داره.اون موقع 8 ماهش بود با پنی سیلین خوبش کرد و شربت زادیتن داد. از اون موقع تنها شربتی که سرفه هاشو خوب میکرد زادیتن(خارجی) بود. ولی بعضی وقت ها خیلی شدید میشد ولی به خاطر سن کمش عمل نمیکردن تا اینکه 4 ماه پیش فهمیدیم کاهش شنوایی هم پیدا کرده که دکتر زجاجی عملش کرد خدا خیرش بده خداروشکر دیگه حالش خوبه خوب شده.
چند مورد میگم اینارو رعایت کن: 1- اصلا آب سرد یا هر نوشیدنی سردی بهش نده 2-مستقیم جلوی کولر نباشه 3-بالشت پر و پشم استفاده نکن 4-ادکلن نه به بچه و نه به خودت نزن 5-با استفاده از بخور هوای اتاقو مرطوب نگه دار ولی یکسره استفاده نکن 10 دقیقه الی 15 دقیقه در ساعت استفاده کن 6-بستنی بهش نده فعلا همینا یادم بود که گفتم. پسر من 2 سال و 9 ماهشه. از وقتی 8 ماهه بود تا وقتی عمل بشه منم همین مشکلو داشتم حتی بعضی وقت ها تو خواب حالت خفگی بهش دست میداد.
من خیلی دارو و شربت و قطره بینی و اسپری واسش استفاده کردم ولی زیاد اثر نداشتن. یه قطره هم بود که اسمش یادم رفته وقتی میخوابید چند قطره روی دست کاغذی میزدم و کنار بالشتش میذاشتم سرفه هاش کمتر میشد و بهتر نفش میکشید. از داروخونه بپرسی میده فقط سن بچتو هم به داروخونه بگو تا خدایی نکرده ضرر نکنه من یادم نیست از چند ماهگی از این قطره استفاده کردم.