2703
2553
تقریبا یک ماهه شب ها مثل بید میلرزم الان ژاکت تنم کولر خاموش راه حل دارید خاهش میکنم
خدایا
بگذار دست یابم به هر آنچه دلم با او آرام می گیرد و مگذار
تو را قسم به خداییت مگذار گناه کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلام من هم توی ماه اول و دوم بارداری همین مشکل رو داشتم، ولی چیز خاصی نیست الآن که توی ماه پنجم هستم، برعکس حالت گر گرفتگی دارم و همه اش دوست دارم کف پاهام رو روی جاهای سرد بذارم، مخصوصا شبها اگه فکر می کنین دکترتون خوب نیست، پیش یه دکتر دیگه برین دکتر طاهره افتخار، خیلی دکتر خوبیه ... منشی خیلی خوب و باحالی هم داره ، هر موقع که زنگ بزنین، اگه حتی توی مطب هم نباشه، این شماره رو دایورت کرده روی موبایلش و براتون وقت می ذاره اینم شماره ی مطبش : 22899624
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
سلام,یک سوال داشتم از خانومهایی که تجربه بارداری دارن,,من چند روز اقدام برای بارداری کردم,از اون روز به بعد حرارت بدنم دایم بالا میره,می خواستم ببینم ,میتونه از علایم بارداری باشه???
سلام منم توی روزهای بعد از اقدام، تا روزی که قرار بود پریود بشم، یه کمی دمای بدنم بالا بود. حتی بعضی وقتا احساس گر گرفتگی هم داشتم و یه حس هایی شبیه به زمان شروع پریود. که البته توی بارداری دوم دیگه فهمیدم که اینها همون ویار هستن. ولی خب اینا هیچ کدوم قطعی نیستن. اگه نزدیک به تاریخ پریودتون هستین، از بی بی چک استفاده کنین، فکر می کنم جواب میده.
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
2706