2726
پسر من کم مونده پونزده ماهش تموم بشه. فکر کنم همه کاراش خوبه الا حرف زدنش. قبلا مامان و بابا میگفت ولی الآن دیگه نمیگه!!! من میگم نکنه یادش رفته! اما یکی از نزدیکانم میگه نه، از روی تنبلی حرف نمیزنه...
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم از الان انتظار داری خودش لباس بپوشه؟؟؟ دختر من جیش رو نمی گه ولی گاهی اون بزرگه رو وقتی کارش تمام شد میگه. دختر من فوق العاده حواس جمع و محافظه کاره. یه ذره هم ترسو تشریف دارن.
پسر من جیششو نمیگه، ولی وقتی خراب‌کاریشو میکنه میره دم دستشویی می‌ایسته که من بفهمم و برم بشورمش. گاهی هم دستشو تکوم میده و پیف پیف میکنه.
لباس هم در حدی که خودش بپوشه بلد نیست، اما میدونه که وقتی میخوام شلوار پاش کنم خودش پاشو به ترتیب میاره بالا. یا اگر میخوام لباسشو از تنش دربیارم، دستاشو که درمیارم، خودش لباسو از سرش میکشه بیرون.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
نمیدونم آخه تو کتاب خوندم پسر من 2 خرداد 92 بدنیا اومده.از کمد و مبل بالا میره حرف زدنشم بد نیست دوسه ماهه 1 2 3 و جدیدا 4 هم بلده علی . کو . رفت . بده و خیلی حرفام بلده ولی اصلا نمیشینه یا توجه نمیکنه که فلش کارتاشو یادش بدم
دختر من قدش 84 وزنش هم 12 ولی یه ذره تنبله. تازه 1 ماه و نیمه که راه افتاده. از مبل بالا میره . خودمو به اسم صدا میزنه. شیر، بیا، ادای گربه، خروس و هاپو رو درمیاره، هرچی هم ازش بخوام میدونه و میره میاره.
2706