2410
2553
بچه ها کسی رفته پیش دکتر اخلاق نجات؟ من تو اینجا خیلی تعریف ازش خوندم که طرفدار زایمان طبیعی هست و زیرمیزی نمی گیره و ... ولی من من شنبه ازش وقت گرفتم خیلی راحت بدون اطلاع کلا نیومد و همه ی مریض ها مجبور شدن بعد از کلی نشستن برن. یه دختره میگفت من تا الان 5 بار ازش وقت گرفتم که 3 بارش همین جوری بی خبر نیومده. حالا دوباره برای فردا ازش وقت گرفتم ولی دل چرکین شدم از این بی مسئولیتی. کسی تجربه ای نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم پیشه خانم دکتر میرم خیلی دکتر خوبیه از اولم تحت نظرش بودم تا حالا هم برام پیش نیومده که برم نباشه.....شماره موبایلشو داده بهم وقت و بی وقت زنگ میزنم با خوشرویی جوابم رو میده...زیر میزم نمیگیره...به خاطر دیابت بارداریم شده روزی 6 یا 7 بار زنگ زدم تا حالا پیش نیومده برام که جوابمو نده
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
منم ولنجک میرم و با منشی اش همون روزی که میخوام برم تماس میگیرم و وقت میگیرم البته معطلی داره ولی همیشه اومده.....حتی یک بار شرایطم اورژانسی بود با موبایلش تماس گرفتم 5 شنبه بود و ایشون 5 شنبه ها ولنجک نمیان ولی به خاطر من اومد در مطب را باز کرد منو معاینه کرد در مطب را بست با هم اومدیم بیرون.....
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
2714
من که عاشقشممممممممممممممممممم.خیلی مهرونه خیلی با دانشه ....نسل امید رفتم برای غربالگری مرحله دوم تشخیصه آمینوسنتز دادن و اصرار که باید حتما تا 1 ساعت دیگه آمینو بشم... این خانم دکتر منو از آمینو سنتز نجات داد....چون اشتباه کرده بودن....خانم دکتر وقتی جواب را دیدزنگ زد با دکتر نسل امید صحبت کردو معلوم شد اشتباه از نسل امید بوده....هر دکتری بود اهمییت نمیداد...منم با همسری رفتیم نسل امید و قضیه رو پیگیری کردیم فهمیدیم که بله اشتباه از اونا بوده که خانم دکتر تشخیص به موقع داد... بعد از معرفی خودم و خانم دکتر معذرت خواهی کردن به خاطر اشتباهشون البته همسرم اونجا رو گذاشت رو سرش.....
عزیزم دل چرکین نباش کافیه یه بار ببینیش متوجه میشی چه قدر ماهه.من یا میرم پارسیان یا بهمن خانم دکتر گفت که براش فرقی نمیکنه که کدوم بیمارستان باشه گذاشت به عهده خودم من ازش خواهش کردم که منو سزارین کنه....البته اوایل موافق نبود ولی چون یک ماهی میشه دچار دیابت بارداری شدم میگه بستگی به شرایط و وزن بچه داره
البته بچه من ضربان قلبش به خاطر دیابتم نا منظمه....فکر میکنم سز بشم چون کلا بچه هایی که مادر انسولین مصرف میکنه در هنگام تولد احتمال افت قند خون دارن...بهتره سزارین بشن
2706