2410
2553
عنوان

سفر به دبی با کپن های تخفیف

14978 بازدید | 267 پست
سلام دوستان میخوام بهتون کپن های تخفیف the entertainer Dubai رو معرفی کنم کتاب تخفیفی هست که اکثر هموطنای عزیزمون باهاش آشنا نیستن ولی توریستهای خارجی و یا اونهایی که زیاد اهل سفر هستند ازش استفاده میکنند. کتاب Entertainer Dubai 2014 و Entertainer Abu Dhabi 2014 که داخل هرکدوم از این کتابها حدود 2000 تا از معروفترین مراکز تفریحی, دیدنی, رستورانها و... لیست شده و برای هر مرکز هم 3 عدد کوپن موجوده, روش کار هم به این صورت هستش که شما با ارائه یک کوپن میتونین تا 2 نفر از اون مرکز بخصوص استفاده کنین ولی فقط برای یک نفر پرداخت کنید یعنی در واقع نفر دوم مجانی میشه حالا بطور مثال اگه بلیط پارک آبی ٣٠٠ درهم باشه شما برای دو نفر باید ٦٠٠ درهم ورودی بدین ولی با یک کوپن این کتاب که مخصوص پارک آبی هستش و ٣٠٠ درهم دو نفر میتونن وارد پارک آبی بشن و یا برای استفاده از رستورانها شما با ارائه یک کپن و پول یک پرس غذا، دو پرس غذا دریافت میکنید یعنی یک پرس رایگان میشه. برای اطلاعات بیشتر می تونید به وب سایت: www.theentertainerme.com مراجعه کنید. چندتا از مراکزی که بیشتر میشناسیم و تخفیفش تو کتاب هست رو براتون تیتروار مینویسم: ابوظبی: پارک آبی یاس, Ferrari World , ... دبی: پارک آبی Dubai Dolphinarium, DREAMLAND, wild wadi و (Aquaventure (Atlantis اسکی امارت مال،انواع تور صحرا, تورهای غواصی, تورهای ماهیگیری با قایق, مراکز تفریحی برای بازی کودکان, آکواریوم دبی, Global Village , پاتیناژ , ifly dubai , Inflight Dubai, LostChamber Atlantis, Magic Planet, Palm Jumeirah Monorail , Ski Dubai و .... 1500 تا جای مختلف.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماما الینا جون وچر پارک ابی اتلانتیس رو هم داری؟ فقط تا 2014 اعتبار داره؟
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2456
وچرهایی که من دارم : پارک آبی آتلانتیس، پارک آبی یاس، اسکی دبی، آکواریوم دبی مال، دلفیناریوم، سینما ٥ بعدی و ٩ بعدی، کارتینگ، i fly ، بلیط واندر باس wonder bus، مجیک پلنت و فان سیتی برای کودکان، انواع تورهای سافاری، تور کروز، تور ماهیگیری و غیره
2714
فرقی نداره، دومی منظورش سافاری عصره که شاید مثلا شام نداره، در کل هر سافاری که میخوای انتخاب کنی مهم اینه که ببینی پکیجش شامل چه چیزایی میشه، رو وچرا اکثرا مینویسه شامل چیا میشه
2706