2726
سلام من یه پسر شیطون 2 ساله دارم و میخوام امسال خیلی جدی درس بخونم واسه کنکور ارشد بهمن ماه از تمام مامانایی که پایه ن و جدا دوست دارن درس بخونن خواهش میکنم بیان و به هم امید بدیم و راهنمایی کنیم که چطور در کنار نگهداری فرزند و شوهر و خانه داری درس رو هم بخونیم
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
من میخام تغییر رشته بدم و ایشالا سال آینده کنکور سراسری بدم با وجود یک پسر یکساله شیطوووووووووووون عایا میشود
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
منم دخترم سه سال و نیمش بود ارشد قبول شدم و ترم مهر پایان نامه دارم میتونی فقط اراده میخواد و کمک شوهرت
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودم تصمیم گرفتم صبح بعد از اذان دیگه نخوابم و تا ساعت 9 که پسری پا میشه مطالعه کنم خانما نظر بدن
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
کمک کنید چطوری بچه ها رو مشغول نگه داریم حتی واسه نیم ساعت؟ یا چطوری شرطیشون کنیم که ظهر هم بخوابن؟؟؟؟
آخه من درسته شغل درست و حسابی ندارم ولی مربی باشگاهم هر روز تا 11 میرم باشگاه تا بیام ناهار بذارم و کار خونه میشه ظهر و دیگه کاری نمیشه کرد
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706