2726
این تاپیک رو زدم تا ایمان و اعتقاد خودم رو با شنیدن معجزات ایشون قوی تر کنم امیدوارم به درد شما هم بخوره و یه راهی هم جلوی پای ما باز بشه و مورد عنایتشون قرار بگیریم اگر معجزه ای از ایشون دیدین یا حاجتی رو که محال میدونستین براتون براورده کردن بیاید اینجا بگید برای ما
خدایا شکرت
من خودم یه نمونه مثال زدم تو این تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=933918&PageNumber=1 یکی از اقواممون بعد 3 سال میره کربلا و اونجا نذر کرده خدا بهش پسر بده اسمشو میزاره ابوالفضل بعد یه مدت هم که برگشت(3یا4ماهبعد)خانمش باردار شد و اسمش رو همون ابوالفضل گذاشتن و خیلی هم خشگل و ناز.الان 6 سالش یکی دیگه از اقوام(برادر همون قبلی)که 12سال بود بچه دار نمیشدن رفتن کربلا و نیت میکنن اسم دخترشون رو بزارن زینب و اگر پسر بود انگار حسین. خدا شاهده شبی که از کربلا اومدن زنش وسط مهمونی حالش بهم خورد و رفت استراحت کنه.فردای مهمونی میره دکتر ازبسکه حالش بد بود و استفراغ میکرده(ببخشید)دکتر براش ازمایش که مینویسه میگه نه بابا باردار نیستمونازا هستم. خلاصه میره ازمایشات کلی رو میده و اینم میده به خدای احد و واحد قسم باردار بوده. علت حال بدش هم همون بوده. الان دخترش زینب 1سالش شده. بخدا خیلی از این مورد دیدم که رفتن کربلا باردار شدنااااااا
خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معسا جان زن همسایمون ٥ سال باردار نشد وما تو محله مون اربعین مراسم شبیه داریم فقط با روضه وخانمه نذر على اضغر کرد و از اونجا دخیل برداشت و همون سال باردار شد ویه پسر به اسم على اضغر ومن سال بعدش تو مراسم با دل شکسته دعا کردم ولى الان از اون تذر ٢ سال گذشته ومن همچنان منتظر
خدایا نظر تو برنگردد..........آمیییین
2728
یا حسین مظلوم هر کی هر آرزویی داره بهش برسه ما رو هم به آرزوهامون برسون

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

ومن بهش رسیدم هر چیزى وقتى داره وهنوز وقت به دنیا اومدن نى نى هاى ما نیست ومن الان بیخیالم میگم هر وقت اومد چهار سال تو استرس بودم
خدایا نظر تو برنگردد..........آمیییین
امروز دلم خیلی شکسته بود با این تاپیک آروم شدمممممم و با خوندن مطالبش یه حال خاصی بهم دست داد

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2706