2737
2734
چند روز پیش رفتم دیدم.ولی خیلی دو دلم.نمیدونم خوبه یا نه؟سلام خانوما لطفا میشه اگر تجربه ای دارین در اختیارم بگذارین؟ممنونم
سلام عزیزم من خونه ام خیابون گرگان هستش چند وقت پیش هم مهد دنیای زیبا تو سبلان شمالی رو رفتم دیدم از برخورد مدیر ومدیر داخلیش فوق العاده خوشم اومد اما از ساختمونش نه البته خیلی تمیز بودن .من تازه اومدم تو این محل الان که تاپیک شمارو دیدم خوشحال شدم که توسبلان جنوبی هم مهد هست سایتشو دیدم اگر راجع بهش اطلاعات دقیق تری داری برام میزاری؟راستی بچتون چند سالشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.اتفاقا همسر منم چند وقت پیش مهد دنیای زیبا رو سر زده بود اما اصلا حای خوبی نیست.دم خروجی اتوبان امام علی.آلودگی هوا و صوتیش خیلی بالاست.ساختمونشم که خیلی قدیمیه.راستش تو این محل من فقط همین دو تا مهد رو پیدا کردم.نمیگم این خیلی خوبه.اما من جای دیگه ای رو پیدا نکردم.من متاسفانه ساعتی رفتم که بچه ها در حال استراحت بودن و نشد برم بالا.خیلی کوچیکه اما تمیز بود.کاش شما هم یه سر بری و نظرتو بگی.ممنون
2731
سلام گلم مرسی که اومدی دختر من 3سالشه .من از برخورد مدیر مهد دنیای زیبا خیلی خوشم اومدخیلی راحت 45 دقیقه نشستیم وحرف زدیم فوق العاده آدم خونگرمی بود اصلا نمیومد مدیر مهد باشه البته از تعدادکم وسایل بازیش یکم ناراحت شدم اما از بچه های همین سایت کسی بود که نوشته بود این مهد(دنیای زیبا)از مهدهای نمونه ی منطقه هستش و اونم تازه 20 روز بود پسرشو نوشته بود اونجا.کلا خیلی دو دل هستم.این مهد آیندگان شهر فقط فکر کنم کفپوش نداره تو عکسای سایتش بچه ها بادمپایی هستن اگه دقت کرده باشید.بازم اگه اطلاعات تازه تری داری دراختیارم بزار احتمالا فردا برم ومهد رو از نزدیک ببینم
سلام عزیزم متاسفانه وقت نکردم برم مهد رو ببینم.اگر میشه از مهد آیندگان شهر که رفتی ودیئی برام بنویس الان دیگه دو دل شدم که دنیای زیبا بزارمش یا آیندگان .از مزایاش و کلا اگر کلاساش رو هم بازدید کردی و رفتار مدیرومربیاش برام بنویس
2738
همونطور که گفتم من موقعی رفتم که نمیشد برم بالا و فقط با کادرش برخورد داشتم یه آقا و یه خانم.اونا هم به نظر خوب بودن.باید دوباره برم.اگر شما زودتر رفتین برای من بنویسین.O
سلام مجدد.امیدوارم این پیغامو ببینین.من بالاخره پسرمو اون هفته بردم دنیای زیبا.و در نهایت با همسرم مشورت کردیم و تصمیم گرفتیم همون دنیای زیبا ببریمش.امروز دو ساعت بردمش.فردا هم دوباره میرین.
سلام مجدد.امیدوارم این پیغامو ببینین.من بالاخره پسرمو اون هفته بردم دنیای زیبا.و در نهایت با همسرم مشورت کردیم و تصمیم گرفتیم همون دنیای زیبا ببریمش.امروز دو ساعت بردمش.فردا هم دوباره میرین.
سلام ۱_تو مهد آیندگان یه مرد دیدم که شواهد نشون میداد جزو کادر مهده.و ما به خاطر نگرانی نمیخواستم پسرم مهدکودکی بره که مرد توشه.نمیدونم قضیه اون آقایی که انحراف جنسی داشت رو شنیدین یا نه؟ ۲-به مترو نزدیکه.و ما با مترو میریم سرکار ۳-به نظرم اومد تو کارشون حرفه ای ترن و جو شادی دارن.
عزیزم مرسی از پاسخت منم یواش یواش با توجه به جستجو وپرسش از اطرافیان به امید خدا دارم برای ثبت نامش اقدام میکنم .ایشاله گل پسرت هرچی زودتر به محیط مهد عادت کنه.فقط 1دونه سئواله دیگه اینکه تا بعدازظهر میزاریش یا اینکه نیمه وقته؟
2706