2726
سلام دوستان دخترم رو از مهر که 7 ماهش میشه میخوام بزارم مهد.من یه کار پاره وقت دارم، به نظرتون مهد بهتره نزدیک محل کار باشه یا خونه؟ اگه نزدیک خونه باشه میشه روزای دیگه هم ببرمش! اگه نزدیک محل کار باشه میشه زود زود بهش سر زد! اگه مهد خوب تو تهرانسر سراغ دارید میشه معرفی کنید. تشکر:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببین هر کدوم یه مزایا و معایبی دارن. من دخترم رو نزدیک محل کارم گذاشتم چون اولا مهدهای نزدیک خونه خیلی نتونست توجه ام رو جلب کنه اما مهد نزدیک اداره هم خیلی به اداره نزدیکه، یعنی 2 تا خونه اونور تره هم دوربین مدار بسته آنلاین داره من میتونم در طول روز ببینمش، تمیز بود، غذاهاش خوبه، بعدش اگر بخوام بعدازظهر جایی برم یا ببرمش پارکی جایی از همین جا براش میدارم و میرم اما سختی رفت و امد هست مخصوصا محل کار من توی طرحه ماشین نمیتونم ببرم دنبال سرویس هستم.الان 8 تا 4 مهده، اگر دم خونه بود میشد 7 تا 5. اما عیبش اینه که مثلا 5 شنبه ها مهد بازه و من هم خونه ام، بدم نمی اومد بعضی وقتا که ادم 5 شنبه میخواد بره بیرون 2-3 ساعت میرفت مهد یا هر روز دیگه ای که کار داری میخوای مرخصی بگیری نزدیک خونه باشه میزاری مهد و میری دنبال کارات. البته من دخترم 3 سالشه؛، خودش راه میاد واسه شما که باید بغلش کنی باید شرایط رفت و امد رو بیشتر بررسی کنی که با اذیت نشی.
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
روشنک مهد والا تو تهرانسر از چه نظر خوبه؟ من همسایمون 2 سال پی می برد مهد والا، اصلاً راضی نبود نه از نظر آموزش نه از نظر تمیزی و رسیدگی. بعدش برد ستایش و شدیداً اونجا رو توصیه می کنه. حالا منم می خوام امسال دخترم رو ببرم مهد رو همین حساب اصلاً به والا سر نزدم. اما مهد ستایش رو رفتم و خوشم اومد، به نظرم برعکس مهدای دیگه کاملاً با برنامه و اوصولی کار می کنن. خصوصاً که همون مربی قدیمی پسر همسایه مون که کلی تعریفشو می کرد هم هنوز اونجا بود. حالا به نظرت برم والا هم سر بزنم؟ یعنی از دو سال پیش تغییر کرده؟ امروز باز واسه مهدای تهرانسر سرچ کردم که این سایتو این صفحه رو دیدم، شاید برم والا رو هم ببینم خودم.