2733
2739
من تو خونه ام یه فضای پرت دو در دو متر دارم که فاصله بین هال و اتاقهاست و داخل دیوار به شکل u خالیه چطوری از اون فضا بهترین استفاده رو کنم اول خواستم کتابخونه بزارم یا گالری عکسهای کوچیک و بزرگ خانوادگی بزارم ولی هدر میره فضا همکارم میگه پشتی و گلیم و سماور بزار مثل قهوه خونه سنتی شه من چیدمان خونم مدرنه میگم شاید این تضاد زشتش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به نظرم اگه به کورهای سنتی هم علاقه داری چایخانه سنتی هم خوب میشه اما من اگه بودم یه میز کنسول شیک برای اون فضا انتخاب میکردم که پایینش هم فضای ذخیره سازی داشته باشه و روش هم پرمیکردم از شمع ها و جاشمعی های خوشگل
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
سمیرا جون یه فضای کوچیکتر براای کنسول کوچیک در نظر گرفتم آخه آپارتمانم کوچیکه .میخواستم از این فضای دو متر در دو متر ( مثل مربعی که یه ضلع نداره ) حداکثر استفاده بشه. منظورت از فضای ذخیره سازی چیه عزیزم ممنون از نظرت
منظورم از فضای ذخیره سازی یعنی جایی که کشویی کمدی چیزی داشته باشه و بشه ازش استفاده کرد اما اگه کنسول رو جای دیگه گذاشتی که .. کتابخونه نداری ؟ برای اون هم عالیه .. یا مثلا اگه جای مشخصی برای لپ تاپ نداری میتونی یه میز کوچولوی چوبی بگیری با یه صندلی که موقعی که کاری نداری بره زیر میز ، بعد لپ تاپت رو بذاری .. من خونه یکی از دوستام یه همچین جای خالی ای داره نزدیک اشپزخونه دقیقا همین استفاده رو کرده هم به کاراش میرسه هم نی نی سایتش رو میاد
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
این نظر منه میتونی یه در بزرگ بزنی اونجا و توش رو مثل کمدهای شیک خارجی دربیاری.یه اتاقک که کمده.میتونی کلی قفسه بزنی و رگال بزاری و حتی جای چیزهای دیگه هم درست کنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2706