2737
2734
سلام من 13تیر با ازمایش بتا 103 روز پریودی متوجه بارداری شدم و از بعد دو روز 298 بعد یه هفته لک دیدم که تیتر شده بود 168 و ساک حاملگی با سونو واژینال دیده نشدو تیتر بعدی 268 بعد یه هفته 130 و سه روز قبل 59 که احتمال حاملگی خارج رحمی دادن حالا دکتر خودم پیشنهاد امپول متوترکسات داده و بیمارستان گفته دوباره باید تیتر بتا ازمایش بده من تو این یکماه تقریبا 7 بار تیتر دادم و 4بار سونو... به نظر شما بدون امپول همه ی بقایا دفع میشه؟ کسی بوده امپول متوترکسات زده باشه یا با ویژگی من بدون تزریق سقط کاملی رو تجربه کرده باشه
یه صلوات یرا تموم شدن انتظار همه منتظرا بفرستید..... اللهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکوک به بارداری خارج از رحم بودم تو بارداری اولم 3 سال پیش ... بیمارستان بستری شدم متوترکسات زدم سقط شد
رادین مامان , نون خامه ایی مامان , انقدر شیطونی نکن میخورمتا ... http://www.5040.ir/radini
2728
2738
خیلی وقته که درد نوک سینه و تکرر ادرارم تموم شده الان در قسمت تخمدان راستم درد میکنه گاهی تیر میکشه و نفسمو میبره دو هفته است خونریزی کامل دارم اخرین سونو واژینالم تاریخش 15/ 5 / 93 مشکوک به ep با اندازه 24*21 گزارش شده بنظرتون خودش دفع بشه بهتره یا برم امپول بزنم؟
یه صلوات یرا تموم شدن انتظار همه منتظرا بفرستید..... اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706