دوستان این لیست اصلیه و لیست فرعی در پست بعدیه هرکی اومد تاریخ داد میارمش تو اولی نام.........سن....... ماه اقدام .......تاریخ پریود بعدی..... نام دکتر ادسا......... دکتر ندارم نینی گل.............دکتر نیکبخت شاپرک.......دکتر عروسک.......دکتر گل مرداب .........دکتر نیکبخت پرپر.....................دکتر سومی ناز........دکتر نیکا............23............4.............21مهر..................ساره امیرزاد(مامان شد هورا) الهه...........25............1.............11آذر...........دکتر جلالی کل بارداری سزارین با مرفوع(دخملی) مثل ماه.......24...........3..............25آذر...............موسسه ریحانه نینی خوشکلش دنیا اومده پسمل نازش بانوی مهر....21...........1.............27آبان................؟ دوقلوهای نازش دنیا اومدن هستی.......26...........9..............3بهمن..................براتی(مامان شد هورا) مودم...........28..........3سال............1دی..............محمد جعفری جیلی..........28..........2...................22آذر.........نا مشخص دنیا اومده نینی نازش شب نیلوفری.............اخرین پری 29 تیر....مامان شده
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
سلام
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
دوستان نام.........سن....... ماه اقدام .......تاریخ پریود بعدی..... نام دکتر........نوع زایمان مد نظر ادسا......... 29........... 1 ............8آبان..................... بهروز...........طبیعی نیکا............23............4.............21مهر..................نامعلوم..............طبیعی الهه...........25............1.............7آبان...............موری نینی گل.....20............6..............8آبان................موری............طبیعی جیلی.........28............؟............11مهر..................فرحبخش.........طبیعی گل مرداب....25...........4.............18مهر.............مرفوع............سزارین شاپرک.......27.....آبان میره اقدام.........؟................بهادر سارا..........26............؟...............؟...........بیمارستان نفت...........طبیعی رها.............23............؟.............؟......................شهبازی...............طبیعی شهرزاد.......25.........؟.........؟...............ذاکر حسینی...........سزارین متین...........؟............؟.............؟.......................فانی یاسمن گلی... شاینا..........26...........؟............؟مهر....................امیرپور
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخای انتقالش بده به بخش عمومی. شاید اونجابیشتر دیده بشه. بعد دوباره انتقالش بده همین قسمت. اگه دوست داریااااااا
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
اره. پست اولتو اصلاح کن و اینارو بذار
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
سلامشاینا جان.......خوش امدی
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
2706