2410
2553
عنوان

بیاین جنسیت نی نی منو حدس بزنین!!!

19039 بازدید | 273 پست
من شنبه میرم ان تی و شاید شاید بتونه اونجا حدس بزنه جنسیت رو. خیلی خوابالو شدم. صبح تا 10 میخوابم عصر هم 1 ساعت و شب هم 12 خوابم دیگه! تهوعم عصرها زیاد میشه. تاحالا بالا نیاوردم اما معده ام به شدت سنگینه و ترش میکنم. ویار خاصی ندارم. شیرینی و ترشی مثل قبل دوست دارم و تقریبا تا حالا چیز خاصی هوس نکردم! گوشت و تخم مرغ بدم میاد بخورم. البته الان گوشت رو کم کم میتونم بخورم. شکمم تغییری نکرده هنوز که توی هفته 13 هستم. نوک سینه هام یه کمی رنگش تیره شده و نوکش خیلی درد میکنه! دماغم 3 روزی میشه که باد داره!!! پوستم خیلی خوب شده. شفاف و براق. وزنم کم شده بود الان تازه برگشتم به وزن اولیه ام. حلقه و حرف v رو هم امتحان نکردم.
منم که شُهره شَهرم به "عشق" ورزیدن.../// خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پس پسره قدیمیا میگفتن دختر زیبایی مادرو میگیره و پسر باعث خوشگلی میشه درنیکا بابا خو دلش میخواد درباره بچش حرف بزنه دیگه اینقد سخت گیریم نیاز نیست
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
2714
نیلو منم مثل درنیکا حساس بودم یکی اگر خیلی روی یه جنس تأکید میکرد اما الان میفهمم که تنها برای اینه که بدونیم چی داریم چون خودم خیلی دوست دارم با جنسیت صداش بزنم. مثلا بگم دختر نازم یا پسر گلم
اخه منم تا میگم پسر میخوام همه میریزن رو سرم که چرا اینجوری میگی نباید برات مهم باشه و اصن هرچی بودو .... بابا آدمه ! دله! خو دلش یچی دوسداره حتما! من خودم پسر دوستم! گناه که نکردم
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
الان باهاش حرف میزنم فقط میگم گلم. عزیزم. اما خیلی دوست دارم با جنسیتش صداش بزنم توی رویاهام همیشه دختر میبینم
2706