2703
2553
عنوان

چگونگی استفاده از مرخصی زایمان

5087 بازدید | 6 پست
عزیزان سلام
من پایان اردیبهشت 1 سال کاریم تمام شد و در واقع 1 سال بیمه پرداخت کرده ام . البته ماه گذشته ماه گذشته 10 روز استعلاجی گرفتم که فکر کنم در کمسیون پزشکی تایئد شد البته هنوز نامه اش آماده نشده.
خلاصه میخواستم اگر کسی به تازگی از مرخصی زایمان استفاده کرده من را راهنمایی کند که فرآیند کاری به چه صورت است ، من باید چه کنم چه مدارکی داشته باشم ، خودم باید به بیمه مراجعه کنم ، کدام شعبه ، همان شعبه ای که شرکت برایم بیمه رد میکرد
و هر چیز دیگری که باید بدانم
عزیزم ایشالله زایمان خوبی داشته باشی و بارک باشه... تا جایی که من می دونم باید به شعبه ای که برات بیمه رد می شه مراجعه کنی. مرخصی هم برای یک قولو 6 ماهه و دو سوم حقوق رو می دن. ولی هر چند ماه یک بار باید بری پولش رو بگیری. این طور نیست که هر ماه بدن.
فالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شرکت ما خیلی کوچیکه ما 1 تحویل دار داریم که همش دنبال چک و .... است فکر نکنم دنبال کارهامو بگیره
خودم باید چه کار کنم از الان برم دنبالش
قرارداد هم میخوان چون من قرارداد مکتوب ندارم
سلام عزیزم منم کارمندم وباردارم شما مرخصی زایمانو میتونی تودوران بارداری هم استفاده کنی ولی کل مرخصیت 6ماه کامله هم میتونی تو دوران بارداری استفاده کنی هم میتونی بعد از بارداری استفاده کنی