2410
2553
عنوان

نتیجه بیبی چک . . .لطفا" راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 23528 بازدید | 28 پست
نه نشدم...
منتظرم بیستم این ماه بشم
5بار بیبی چک منفی بود آخه!!!!
یه خانم دکتر گفت ممکنه اون یذره خون که بیستم ماه قبل اومده پریودم بوده باشه
قاطی کردم بخدا
آخه هیچ علائم دیگه ی بارداری رو هم ندارم
5بارم که منفی بود
.........
خانمی چه تاریخی باید پریودمی شدی این ماه؟
باید از آن تاریخ که باید پریودمی شدی و نشدی لا اقل دو هفته بگذره که معلوم بشه و راستی گاهی وقتی مادر باردار شده یه لک خون می بینه که نشانه اینه که جفت لانه گزینی کرده در رحم و احتمال بارداری هست
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزه دیگرم هست اگر خدای ناکرده حاملگی خارج رحم باشه
برای من هم همین حدس رو زده بودند چون پریود نمی شدم و آزمایش هم منفی بود
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2720
من نزدیک 40 روز بعد از آخرین روز آخرین پریودم بیبی چک گذاشتم
حداقلش 23 روزه
بارداری خارج از رحم علائمی نداره؟
آخه من نه حالت تهوع دارم نه هیچ دردی!
درمورد لکه بینی لانه گزینی هم خونده بودم که معمولا 2 - 3 روز قبل از موعد پریوده
تازه یچی دیگم هست
منی اصلا" وارد واژنم نشد
فقط میگم احتمال داره پیشاب با دهانه واژن برخورد کرده باشه
روز 19 و 28 دوره هم بود
نظرتون چیه؟
تو این چندماه وزنمم زیاد شد،اینم میتونه پریود و بهم بزنه نه؟
2714
من 3بار بی بی چک استفاده کردم.. 1بار منفی بود.. 2بار هم کمرنگ... شوهرم گفت برو ازمایش بده امروز جواب ازمایش اومد مثبت بود... بهتون پیشنهاد میدم ازمایش بدین... بی بی چک ادمو گمراه میکنه... ایشالله همتون مامان شید
سلام به دخترای گل یه سوال فنی داشتم.
15 روز پیش دقیقا روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم و از فردای همون روز تا امروز زیر دلم درئد میکنه 2 روز پیش باید پریود میشدم ولی با اینکه 3 ساله مرتب 1 پریود میشم هنوز نشدم اکثر علائم بارداری رو هم دارم ولی متاسفانه دیروز دو بار بیبی چک زدم منفی بود تا حلا کیستی هم نداشتم .ممکنه بیبی چک اشتباه باشه؟
salam , man 2 mah pish seght dashtam be khatere tashkil nashodane ghalbe nini ,ba daroo seght kardam DR behem goft bade 1 peri mitoonam mojadad eghdam konam hala 26 rooz az peri migzare dirooz baby chek zadam mosbat neshoon dad khili khili kamrange vali yani man bardaram ,zire delam ham dard daram vali na mesle darde period engar ye joor keshesh ,gharare beram azmayesh vali hafteh digeh miram in hafteh nemitoonam
من زیره شکمم درددارم.یازده روزبه پریم مونده.هم ترشحاتم بعضی وقتازیاده بعضی وقتاندارم.رنگشم عوض شده.بنظرتون میتونه علائمه بارداری باشه؟
خدایا شکرت بلاخره منم مادرشدم خودت مواظبه من وهمه دوستای نینی سایتیم باش