2410
2553
عنوان

تعیین جنسیت با ...

3920 بازدید | 15 پست
سلام دوستان
من خیلی دلم می خواهد بتونم بطور 100 جنسیت بچه رو مشخص کنم
البته اینم به 2 دلیل هستش: اول اینکه می خواهم یه دونه بچه داشته باشم و دوم اینکه بخاطر خانواده همسری بهتره که اون جنسی رو که خودم میدونم داشته باشم
البته در کل ما هم وسیله هستیم و خواست خدا از همه چیز ارجحتره
در ضمن شنیدم که با تغذیه بطور 100 در 100 نمی شه تعیین کرد
حالا می خواهم بدونم کسی بوده که با iui اینکارو کرده باشه؟
و اینکه آیا iui رو برای اولین بارداری هم انجام می دن؟
ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
پسر می خواهید یا دختر؟

تاثیر غذاها در تعیین جنسیت جنین
به دلیل تنوع و تفاوت عادت های غذایی در کشورهای مختلف،رژیم غذایی استانداردی برای تعیین جنسیت جنین وجود ندارد.اما طبق تحقیقات می توان از تعادل یون های منیزیم،سدیم،پتاسیم و کلسیم در بدن استفاده کرد.

زمان شروع برنامه غذایی
برای شروع رژیم،حداقل دو پریود ماهانه قبل از تاریخ پیش بینی شده برای بارداری،مورد نیاز است،یعنی حداقل 2 ماه قبل از بارداری.رژیم باید تا زمانی که بارداری با انجام تست های آزمایشگاهی دقیقاً مشخص شود،ادامه داشته باشد.

اجرای این رژیم های غذایی در چه مواردی ممنوع است؟
ابتدا باید مطمئن شوید که ممنوعیتی برای اجرای رژیم نداشته باشید.مثلاً رعایت

* رژیم غذایی برای پسردار شدن در موارد: فشار خون بالا،ناراحتی های قلبی و نارسایی های کلیوی ممنوع است.

* رعایت رژیم غذایی برای دختردار شدن در موارد: اختلالات عصبی،بالا بودن کلسیم خون و نارسایی های کلیوی ممنوع است.

برای پسردار شدن چه باید خورد؟
برای پسردار شدن باید از مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم بالا استفاده کرد و مصرف کلسیم محدود گردد.
مواد غذایی زیر توصیه می شود:
مرکبات- زردآلو- آناناس- موز- هلو- گلابی- سیب- گوجه سبز- آلو- خیار- خرما- گیلاس- تمشک- توت فرنگی- انجیر- خربزه- آب میوه و سبزی- حبوبات- کنگرفرنگی- گوجه فرنگی- پیاز- چغندر قرمز- زیتون- قارچ- کلم- ذرت- نخودسبز- سیب زمینی- سبوس- گندم- شاه بلوط- تره شاهی- کنسرو ماهی- ژامبون- کره- ماء الشعیر- کلوچه- نوشابه گازدار- نقل- قهوه- چای- مایونز.

برای دختر دار شدن چه باید خورد؟
برای دختر دار شدن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم بالا استفاده شود و مصرف سدیم و پتاسیم محدود گردد.
مواد غذایی زیر توصیه می شود :
پنیر سفید- ماست – شیر – تخم مرغ – بادام و بادام زمینی بدون نمک – گردو – لوبیا سبز – مارچوبه – کاهو سبز – ماکارونی – گوشت 100 گرم در روز – ماهی که با بخار پخته شده باشد و آبش کاملاً گرفته شده باشد.

نکاتی که باید در نظر داشت...
اگر چه اصول کار ساده است،ولی روش اجرای آن آسان نیست و دقت دراجرای آن شدیدا لازم است و بایستی تحت نظر یک متخصص تغذیه یا پزشک صورت پذیرد.هر گونه انحراف از رژیم توصیه شده، شانس موفقیت را کم می کند.این رژیم بایستی توسط زن رعایت شود و نوع تغذیه ی مرد به طور مطلق تاثیری در مکانیسم این عمل ندارد،ولی مصرف آن توسط زوجین موجب آسانی اجرای آن می شود.در ضمن ترکیب یونی داروهایی که زن در طول مدت اجرای رژیم دریافت می کند، موثر است،به ویژه قرص هایی که به شدت غنی از سدیم هستند.
توصیه می شود مصرف تمام قرص های ضد بارداری در دوران اجرای رژیم متوقف شود. بنابراین برای پیشگیری از بارداری از سایر روش ها همراه با روش نزدیکی منقطع استفاده گردد.البته بایستی تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام شود،چون ممکن است در مواردی پاسخ ندهد.

منبع: tebyan.net
گردآوری : پایگاه اینترنتی تالار گفتگوی ایرانیان

www.iran-forum.ir

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام با رژیم غذایی میتونی جنسیتو انتخاب کنی من دیدم خواهر شوهرم 2تا دختر دارشت با رزیم غذایی سومیش پسر شد . کتاب ذختر یا پسر دکتر مهدی فتحی علیه.شما جنسیت مورد نظرت چیه تا کمکت کنم؟

چاپ
تاثیر رژیم غذایی مادر بر جنسیت جنین!

پزشکان معتقدند با تغییر دادن رژیم غذایی می‌توان جنسیت جنین را تعیین کرد.

به گزارش شبکه خبر، به نوشته روزنامه لوفیگارو در اینترنت، رژیم غذایی کم کالری در زمان لقاح می‌تواند به تولد نوزاد دختر منجر شود.

دکتر فرانسوا پاپا متخصص بیماری های زنان و مامائی در بیمارستان پورت رویال پاریس معتقد است رژیم غذایی مادر در تعیین جنسیت جنین نقش دارد.

به گفته این متخصص، رژیم غذایی سرشار از کلسیم، منیزیم و میزان ناچیز سدیم و پتاسیم و بطور کلی مصرف لبنیات در زمان لقاح می‌تواند منجر به تولد نوزاد دختر شود.

در این نوع رژیم غذایی مصرف نان و بیسکویت های بدون نمک توصیه می‌شود. همچنین مصرف فراوردهای گوشتی، ماهی‌های نمک سود قدغن است.

برعکس زنانی که تمایل دارند جنین آنها پسر شود باید در زمان لقاح بیشتر گوشت و ماهی، نان و سبزیجات مصرف و از خوردن شیر، پنیر و شیرینی خودداری کنند.

پارسال نیز آکادمی سلطنتی لندن تحقیقی در این زمینه منتشر کرد. بر اساس این پژوهش، داشتن رژیم غذایی پرکالری در زمان لقاح می‌تواند به تولد نوازد پسر و رژیم کم کالری منجر به تولد نوزاد دختر شود. بر اساس این تحقیق می‌توان کاهش تولد نوزاد پسر را در کشورهای صنعتی به وسواس زنان جوان برای لاغری مرتبط دانست.

پژوهشگران دانشگاه آکسفورد تحقیقی روی هفتصد و بیست زن باردار که از جنسیت جنین خود اطلاعی نداشتند و نیز نوع رژیم غذایی آنها در زمان لقاح انجام دادند. بر این اساس پنجاه و شش درصد از زنانی که رژیم پرکالری داشتند نوزاد پسر به دنیا آوردند.

همچنین زنان بارداری که نوزاد پسر به دنیا آوردند رژیم غذایی متنوع داشتند.

پژوهشگران براین باورند که ارتباط قابل توجهی میان مصرف غلات هنگام صبحانه و تولد نوزاد پسر وجود دارد.
گردآوری : پایگاه اینترنتی تالار گفتگوی ایرانیان

www.iran-forum.ir

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2714
منم شنیدم دکتر می گفت شست و شوهای قلیایی برای دختر و اسیدی برای پسر

تا زه می گفت از روز اول پریود نباید اصلا لبنیات مصرف کنی{واسه پسر} و شوهرت هم نباید مصرف کنه

اما می دونی اینا خیلی درست یا بهتر بگم دقیق نیست...فقط اسبابه.
چون مثلا من پدرم عاشق ماسته...جای شام همیشه ماست می خوره اما خب پسر هم داره....
سلام الهام جون
ببخشید من سر کار بودم
رفتم یه کاری رو انجام بدم و بیام
راستش من پسر می خواهم
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
سلام پریسا جون و مامان سیتا عزیز
مرسی که می خواهید کمکم کنید
اما ivf برای کسانی هستش که مشکل نازای دارن و در این روش احتمال چندقلو زایی هم زیاد است
ام واقعا دلم می خواهد که یتونم اینکارو انجام بدم
امان از دست این خانواده ی شوهر...اه

جاری دوتا پسر اورده پشت سر هم....
حالا بماند از وقتی که ازدواج کردیم همش میگه : بچه نمیاری؟؟ بذار بچه دار بشی...

ولی جدیدا میگه" یه پسر بیار" !!!!!!!
حالا من فیلم ستایش رو درک می کنم
2706