2410
2553
سلام.منو شوهرم هردو مینوریم.و ممکنه بچمون تلاسمی ماژور بشه.و باید بعد بارداری ازمایش CVS(نمونه برداری از جفت جنین)انجام بدم.خیلی میترسم. هرکی اطلاعی داره در مورد این موضوع بهم بگه خواهشا... کسی این مشکلو داشته که بچش سالم بدنیا اومده؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
بچه شما اگه هم ماژور نشه قطعا مینور میشه کارتون از اول اشتباه بوده
تصور کنید اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد. (ناپلئون بناپارت)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دایی و زن دایی من دقیقا مثل شمان دوتا پسر دارن که هر دو مینور شدن اونا هم این تستا رو انجام دادن
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2720
سلام ممنونم از نظراتتون اول اینکه باید بگم اجازه ازدواج به تمامی کسایی که (حتی اگه یطرف ماژور هم باشه) داده میشه چون دولت حق نداره تو این مورد دخالت کنه.وفقط تحت نظر پزشک باید بود. من میخواستم بدونم کسی این مشکلو داره اینجا یا نه ...نه اینکه تو دلمو خالی کنین دوستای گلم ویانا جون من خودم شمالیم و تو مازندران تنها مرکز دولتیه ژنتیکه تو کشور که رایگانه وکارشون هم خیلی خوبه احتمالا واس همین میرفتن من باید تو بارداری ازمایش بدم و اگه ماژور بود خدایی نکرده سقط کنم.و پرزهای جفت جنین ازمایش میشه نه امنیوتیک مینور بودن که مشکلی نیس ماهم مینوریم ولی نه بیماریه و نه ازار میده فقط یه ژن ناقله تو وجودمون ترسم از ماژور شدنشو بعدش سقطه ...
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
2714
سلام عزیزم من نمیتونم راهنماییت کنم ولی من یه بیمار تالاسمی ماژور هستم و الانم 26سالمه نمیگم با زندگیم مشکل دارم ولی این بیماری خیییییییلی سخته نمیگم لا الاجه ولی عذاب آوره نمیگم نمیتونم زندگی کنم چون 26ساله دارم باهاش زندگی میکنم و عذاب میکشم من ازدواج کردم و شوهرم سالمه ولی دارم به اونم عذاب میدم با داروهایی که مصرف میکنم و هر 21روز یک باری که خون میزنم اونم با من داغون میشه و میبینم اینو خواااااااااهشششششش میکنم این موضوع رو خیییییییلیییی جدی بگیر پدر و مادر من گناهی نداشتن چون واقعاً نمیدونستن که مینورن و ازدواج کردن ولی شما که میدونی خیلی پی گیر باش سقط بچه بهتر از یه عمر عذاب کشیدنشه ببخشید که اینقدر حرف زدم ببخشید که این حرف رو میزنم ولی از مادر و پدارایی که توی این زمونه با این پیشرفت بچه ماژور به دنیا میارن متنفرم با تمام وجود
عزیزم خیییییییییییییییییلی برات ناراحت شدم .اره خیلی پیگیرم و باهات موافقم.کاش میشد یه راه درمان واسه این مشکل پیدا شه.. امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی و یه نی نی سالم به دنیا بیاری... تموم تلاشم اینه یکی دیگه نیاد به این دنیا اذیت بشه.. منم عقیده دارم بااین پیشرفت کسی حق نداره به بچش ظلم کنه حتی اگه تموم عمر بدونه بچه بمونه ممنونم که اومدی و پست گذاشتی عزیزم.
ملوس جون ..حتما شمام باید این ازمایشو بدی دیگه اره؟تو بارداریت منظورمه..
عزیزم گفتم که هیچ مانعی نبوده وکسیم نگفته ازدواج نکنین من میخوام اقدام کنم و رفتم مشاوره اصلا نیازی نیس که از روز اول تحت نظر باشم ...فقط باید ازمایش بدم تا مشخص شه من میخوام بدونم کسی اینجا عینه من هست مشکلش یانه یا کسیو میشناسید دروبرتون ؟! یادمه یکی بود به اسم گلسا ولی انگار دیگه نمیاد :(
2706