2726
عنوان

دعا برای شفای کوشان کوچولو

37678 بازدید | 719 پست
مامانای مهربون همه با دلهای پاکتون برای کوشان دعا کنین کوشان دچار عارضه مننژیت ویروسی مغزی شده و تو بیمارستان تو بخش icu بستریه وضعیتش واقعا بحرانیه و فقط یه معجزه میتونه نجاتش بده تو رو خدا دعا کنین ختم 14000 صلوات میگیریم هر کس میتونه هر چقدر از دستش برمیاد صلوات بفرسته و روزی 10 تا ایت الکرسی کوشان پسره نسیمه نسیم چیبو گالری تو نی نی سایت
اللهم صل علی محمد و آل محد و عجل فرجهم خدایـــــــــــــــــا خودت کمکشون کن و دستشو بگیـــــــر اللهم صل علی محمد و آل محد و عجل فرجهم
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله هر چه زودتر شفای عاجل عنایت بشه به حق شش ماه ابا عبدالله
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2728
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شفا بده این بچه رووووووووووووووووو خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر
خدایا خداوندا به دل مادرش رحم کن گرچه میدانم هیچ کارت بی حکمت نیست ولی دعای این بنده رو سیاهت را پذیار باش. کوشان عزیز را به آغوش مادرش برگردان تا رحمت بیکرانت را مشاهده کند. خدای من، من امروز فقط برای سلامتی کوشان درب خانه ات را میزنم. جمعه است و روز انتظارظهور منجی عالم بشریت. تو را به آقا امام زمان قسمت میدهم به پسر عزیزمان سلاتی عنایت کن.
malayergasht.com وب سایت اطلاعات جامه شهری و مشاغل ملایر . مکانی برای تبلیغات رایگان و معرفی تخفیفات شما
من از امروز روزی 200 تا صلوات واسه کوشان میفرستم . الهههههههههههههههی خودت کمک کن . خدایا رحم کن به مادرش. خدایا ببین همه واسش دعا میکنیم . ایشالله زودی خوب شه . الهی یه نظر کن. اللهم صل علی محمد و آل محد و عجل فرجهم
لیانا عشقم 1 اسفند 92 اومد بغلم خدارو شکر
2706