2733
2734
عنوان

مامانا بیایین...

252 بازدید | 8 پست
دخترم از دیشب هربار که شیر میخوره وقتی که عارقشو میگیرم کلی میاره بالا چش شده ... دخترم 4ماهشه
وَ إِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ....
پسر منم دقیقا توی چهارماهگی اینطوری شد.گاهی اینقدر زیاد بالا می آورد که میترسیدم. با اینکه قبلش اصلا اصلا استفراغ نمی کرد. دکترش گفت طبیعیه توی این سن و مربوطه به تکامل دستگاه گوارششون... ضمنا "آروغ" درسته عزیزم
وای من خیلی میترسم
وَ إِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه دیدی ادامه داره حتما ببرش دکتر ممکنه رفلاکس باشه.دختر من همش بالا می اورد رفتم سونو رفلاکس داشت. وزن گیریشم کند بود شیر خودمم می خوره. رانیتیدین داد دکتر؛ بش نساخت بدترش کرد معمولا ۴ ماهگی اوجشه بعد به مرور خوب میشه. من که دارو رو هم ۱ هفته بیشتر بش ندادم وقتی دیدم بدتر شد.دکتر هم گفت خودش خوب میشه. که الان خوب شده.گاهی اوقات که زیاد می خوره بالا میاره که طبیعی. در کل نگران نباش ولی ادامه دار شد ببر چکش کن.
2738
اگه دیدی ادامه داره حتما ببرش دکتر ممکنه رفلاکس باشه.دختر من همش بالا می اورد رفتم سونو رفلاکس داشت. وزن گیریشم کند بود شیر خودمم می خوره. رانیتیدین داد دکتر؛ بش نساخت بدترش کرد معمولا ۴ ماهگی اوجشه بعد به مرور خوب میشه. من که دارو رو هم ۱ هفته بیشتر بش ندادم وقتی دیدم بدتر شد.دکتر هم گفت خودش خوب میشه. که الان خوب شده.گاهی اوقات که زیاد می خوره بالا میاره که طبیعی. در کل نگران نباش ولی ادامه دار شد ببر چکش کن.