2410
2553
من خیلی فشارم میوفته و همش شکلاته نانی میخورم مخصوصا این ماهه آخر،تا هفت ماه تقریبا نخوردم حالا نگرانم میگم نکنه بچم دچاره مشکلی بشه به این خاطر
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شاید تا الان یه 10 تایی نانی خوردم ولی اون اوایل بارداری اصلا نمیخوردم البته مکمله آهن و مولتی ویتامین زیاد میخورم
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد

سلام شما سال 92 برای ناجی اسپرم کامنت گذاشته بودید که همسرتون مشکل اسپرم دارند و سال 93 گفتید باردار شدید.... لطفا میگید که چطور باردار شدید ؟ طبیعی بود؟ آیا با مصرف جلبکهای اسپرولینا و کلرلا بود یا  چیز دیگری مصرف کردید؟ همسر من مشکل همسر شما را داند . 

لطفاً انرژی مثبت بفرستید دوقلوی سالم باردار بشم  ...  تو نیکی می کن و در دجله انداز خداوند در بیابانت دهد باز ...خدایا شکرت ☺اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُمَ ☺ و آدمی که خدا دارد چه غم دارد...