2733
2734
من نماز خوندن رو خیلی دوست دارم ولی لاک زدن هم مهمه برام.کسی راه حلی داره که بشه هم لاک زد هم نماز خوند؟
سنی هاستالیم دا ساقلیم دا دا یانیمدا گورملییم.گونشین دوئدونودا باتیئینی دا سنله ایزلمییم.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دیگه برای هر چی نمیشه خودمون یه تبصره بزنیم بگیم مهم فلان چیزه مثلا مهم دله پاک باشه یا تمییزی مهمه نمیشه با لاک نماز خوند مگر اینکه هی پاک کنی وضو بگیری بعدش لاک بزنی
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
نه خب میدونی چیه خیلی چیزا هست که ما ازشون اطلاع نداریم مثلا ممکن این وضو یه دلیل داشته باشه که ما ازش بی خبریم وگرنه خدا میگفت وقتی تازه حموم کردین دیگه وضو نگیرین حتما یه دلیلی داره شستن صورت دستا تا ارنج مسح و غیره نمیونم من که اینطور فکر میکنم
بچه ها مرسی که نظراتتونو میگین.من فقط خواستم ببینم راهی هست که بشه با لاک نماز خوند یا نه
سنی هاستالیم دا ساقلیم دا دا یانیمدا گورملییم.گونشین دوئدونودا باتیئینی دا سنله ایزلمییم.........
کاش یه لاکی اختراع بشه که مثل حنا باشه و بشه باهاش نماز خوند و شیک هم باشه
2706