2726
عنوان

بیمارستان بهمن تهران

1290 بازدید | 28 پست
سلام به همه بچه ها کساییکه تو سال 93 تو بیمارستان بهمن تهران زایمان داشتن میشه بیان و از روند زایمانشون تو بهمن بگن اینکه قیمتا چجوری بخصوص برای سزارین؟ رسیدگیشون چجوریه؟ وسایلی که به مادر و بچه میدن چیا هستش؟ قیمت سزارین و با بیمه یا بدون بیمه بگین
خدایا نی نی کوچولومو به تو میسپارم
خودت نگه دارش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عالیه اگه شرایط مالی دارین حتما برین چون رسیدگیشون عالیه من حتی دخترم زود بدنیا اومد و شرایط مساعد نداشت مطمئنن اگه امکانات و رسیدگیشون نبود و البته لطف خدا نمیدونم چی میشد چون بیمارستانهای دیگه اصلا شرایطمو درک نکردن و بدون رسیدگی رهام کردن برا خودشون بودن ولی اینجا از لحظه ورود تحت نظر بودم
من پارسال زایمان داشتم با بیمه تکمیلی بودم و چیزی پرداخت نکردم ولی ٣:٦٠٠میشد هزینه اش رسیدگی شون خوب بود فقط بلوک زایمانش خیلی شلوغه کلا زاءو زیاد دارن اتاق خصوصی ممکن گیرت نیاد ولی کلا اتاق هاش دو تخته هست رسیدگی به نوزاد هم عالیه چیزی هم نیاز نداری ببری همه چی میدن
CafeMom Tickers
من 27 خرداد 93 زایمان داشتم.ما چون بیمه بانکیم از هزینش اطلاعی ندارم ک چقد شد ولی بیمارستان و مادر و پرسنل و ... عالییییییییییییییی بود
برای رسیدن به روزهای خوب باید چندروزی را بد گذراند.
همه چی برای نوزاد میدن فقط یک دست لباس همراه خودتون برای نی نی ببرید شاید نیاز بشه.من 1 دست بردم برای برگشت به خونه ک پسرم لیاسشو جیشی کرد مجبور شدم همونجا عوض کنم.برای مادر هم همه چی میدن.فقط لباس برای برگشت ب خونه بردارید.بازم اکه سوالی بود بپرسید .دکترم هم اقای معینی بودن ک خیلی ازشون راضیم.
برای رسیدن به روزهای خوب باید چندروزی را بد گذراند.
2706