2737
2734
بچه ی 2ماهم هر5روز یه بار مدفوع میکنه.آیاااااااااااطبیعیه؟چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرشته کوچولوم16خردادزمینی شد.خداراهزاران بار شکر
به نظر منم طبیعی نیست من نی نی ام سه ماهه هست روزی یک بار و هر ده روز یک روز دو بار پی پی می کنه در ضمن بچه ام شیر خشک می خوره و از دو ماهگی هم در حد چشیدن غذا
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا ا ا ا یعنی چی طبیعی نیست؟ نی نی من یک ماهشه و گاهی هفت هشت بار پیپی میکنه.ولی بطور معمول روزی چهارپنج بار.دکتر هم گفت طبیعیه و خیلی هم خوبه.هرچه دفعات ادرار و مدفوع بیشتر باشه یعنی شیرت براش کافیه و خوبه.
2740
خانمی نترس دختر منم بود که تا ده روز پی پی نکرد بردم دکتر گفت اشکال نداره و خودش درست میشه بهش شیاف داد اما نزدم چون ترسیدم رودش تنبل بشه الان 4ماهشه و خداروشکر سه ماهو نیمش که شد درست شد
دختر نازنینم 19اسفندشد تمام زندگی من.
خدایا هزار بار شکر برای نعمت بزرگت
مرسی دوستان گلم آره شیر خودمو میخوره از داروخونه هم پرسیدم گفت تا8روز طبیعیه ولی میترسیدم اشتباه گفته باشه. بچم تو ماه اول طول روز 7یا8بار پی پی میکرد از وقتی وارد ماه دوم شده اینطوری شده پی پیش اصلا سفت نیست شله
فرشته کوچولوم16خردادزمینی شد.خداراهزاران بار شکر
عزیزم پسر 4 ماههی من از 10 رزگیش شکمش هفته ای یه بار کار میکنه.هنوزم همینطوره.همیشه هفته ای یه باره.من اوایلش خیلی نگرانش بودم بعد بردمش یه دکتر خوب گفت مادامی که مدفوعش نرم باشه تا 2 هفته هم طبیعیه که شکمش کار نکنه ولی اگه سفت باشه طبیعی نیست.اگه مدفوعش نرمه نترس عزیزم
2706